Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apának milyen érzései...

Egy apának milyen érzései vannak az iránt a gyerek iránt, aki akarata ellenére születik meg?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 10:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy pasi nem akar gyereket, akkor húzzon gumit és nem lesz, ennyi
2019. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
56%

#31

A gumi sem véd. Meg egy gyereknek közös döntésnek kell lenni. Nyugaton ha egy nő hazudik a védekezésről az bűncselekmény. Lassan itt is ideje lenne bevezetni.

2019. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
57%
Remélem, időközben modernizálódunk mi is jogrendszerügyileg Nyugati mintára:az összes nő, aki a férfi tudta nélkul nem védekezik, átveri őt, menjen a sittre!
2019. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Csak magamról tudok beszélni.Anyám nem gyerekkel akarta megfogni apámat,tudta hogy ha megtart,apámat nem fogom érdekelni.Így is lett.Megszülettem,egyszer megnézett,többet nem jelentkezett.(hozzáteszem volt felesége,meg gyereke)

Aztán felnőtt koromban egyszer véletlenül találkoztam a feleségével,aki mindenért engem okolt,gyűlölt,megnyugodott hogy ezt elmondhatta nekem.

2019. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
49%

"#31


A gumi sem véd. Meg egy gyereknek közös döntésnek kell lenni. Nyugaton ha egy nő hazudik a védekezésről az bűncselekmény. Lassan itt is ideje lenne bevezetni."


de véd, azért van kitalálva, ha nem vagy képes használni, az nem a partnered hibája


Nyugaton sem bűncselekmény teherbe esni - nincs olyan ország, ahol a bíróság nem azt fogja mondani, hogy gumit kellett volna húzni...


igen, van olyan nő, aki hazudik, a védekezésről, és? ha gumit húzol nem lesz gyerek, ennyire egyszerű...de mondok még egyszerűbbet, nem kell olyannal kefélni, akiben nem bízol meg ;)

2019. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Argloss ***** válasza:
91%

Valaki felelősséget akar érte vállalni, esetleg meg is szereti. Van aki semmit sem. Van aki meg gyűlöletet. Teljesen egyénfüggő.


Az óvszer és a fogamzásgátló tabletta nem csodaszer. Az óvszer kiszakadhat, keletkezhet rajta apró sérülés, aztán már jön is a baba. Egy jó kis hasmenéses betegség, vagy gyógyszeres kezelés, aztán már nem is olyan hatékony a fogamzásgátló tabletta sem...

2019. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
58%

Azon nők előtt, akik teljesen véletlenül esnek teherbe (tehát nem ördögien kitervelve, hogy a pasival kibaxxon), és végul úgy döntenek, megtartják, de lemondanak a gyerektartásról, mélyen meghajolok, megemelem kalapom!


De annál nincs gusztustalanabb nő, aki elhiteti a partnerével, hogy rendszeresen szedi a tablettát, kiszámolja mikor van peteérése, es direkt teherbe ejteti magát, pláne egy feleséggel, gyerekkel rendelkező férfival (azt most hagyjuk, hogy a férfi is gerinctelen, amiért családos emberként egy hazug libával kezdett). Családos embernek szülni, és utána még zaklatni is őt az amúgy nem kívánt gyerekkel, gátlástalan, szégyellnivaló, undorító húzás. Ez most csak azért jutott eszembe, mert az egyik kommentelő írta, hogy az édesanyja megtartotta őt, akinek az apja már nős volt...


Hát nem csodálom, hogy a feleség gyülölt téged, hiaba nem te tehetsz róla... én se tennék máskepp.

2019. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, 90%-ban a semmilyentől a gyűlöletig... tán 10% lehet, ahol az "amikor a karjában tartja, majd megenyhül" magzatvédő-mantra valamennyire működik.
2019. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem ertem miert a gyereket utaljak a pasik, nem tehet arrol hogy felelotlenek a szulei. Egy artatlan, aki meg nem is tett semmilyen bunos dolgot, de mar gyulolik...

Fura, vannak ferfiak akik az olyan gyerekeket is felnevelik, akik nem az övék es vannak olyanok akik a sajátjukat is utaljak ok nelkul. Furcsa az emberi termeszet

márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Nincs bennuk apai erzes, talan annal a gyereknel se lenne valodi, akit terveznenek. Sok egyszeruen keptelen ra.

Egy utca kutyat elobb szeretnenek meg mint a gyerekuket, egy oska suzukit tobbre tartananak. Meg igy is nyugnek elik meg pedig nem ok nevelik a gyereket. Csak "egy havi utalas", es azt a pénzt is kiatkozzak a gyerek gyomrabol.

márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!