Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apának milyen érzései...

Egy apának milyen érzései vannak az iránt a gyerek iránt, aki akarata ellenére születik meg?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 10:21
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%

19!


NEM hat, ded nem is kell a pasira köpködni, higy milyen szemet

2019. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem mindkét félnek ugyanakkora felelőssége van ebben, hiszen gyereket összehozni ketten kellenek. Nekem még eszembe se jutott lefeküdni olyan férfival akinek opció az abortusz, vagy nem akart volna tőlem gyereket. Hiszen mindig benne van a pakliban.

Ezért nem értem ezt férfi oldalról, ha nem akar gyereket akkor miért nem szexel olyan nővel aki szintén nem akar, vagy védekezik duplán. Most eltekintve attól az opciótól, hogy átvágják, mert nem csak ez fordul elő.

2019. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nagyon egyszerűen meg lehetne oldani. Ha a nő egyoldalúan dönthet a gyerek sorsáról akkor a férfi is dönthessen hogy ebben részt akar-e venni. Aztán ha nem akkor semmire ne kötelezzék. Ez így fair.
2019. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
81%
Ebben teljes mértékben egyetértek.
2019. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
58%

Véleményem szerint is az lenne az ideális,ha az első három hónapban a leendő apa nyilatkozhatnak arról,hogy akarja-e a gyereket vagy sem. Ha nem,akkor onnantól kezdve dönthet a nő,hogy abortusz,vagy egyedül felneveli mindenféle segítség nélkül. Értem itt a gyerektartást is. Anyakênt sosem jutott eszembe olyan hogy egy férfinek akarata ellenére szüljek gyereket. Nem tenném ezzel tönkra a saját ês a gyerekem életét sem.

Azzal még nem értek egyet,hogy tudja a szexel,akkor gyerek lesz,mert sajnos vannak olyan nők,akik évekig nem esnek teherbe,viszont egy idő után elfelejtik bevenni a fog.gátlót. szerintem egy több éves kapcsolatban már nem úgy kezdik a szexet,hogy ellenőrizgetjük a partnerünket.

2019. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Én házasságban született gyerek voltam, de az "apám" a terhesség alatt már csalta az Anyámat. Engem intézetbe akart adni. A válás után nem látogatott, megmondta Anyámnak, hogy nem fogok tőle kapni semmit és azt is, hogy elintézi, ne legyen belőlem semmi. Valóban nem kaptam tőle semmit. Az egyik munkahelyemről ki is rúgatott.


36/N

2019. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
48%

25!


Ja... Nálunk apuka a 11.heten úgy gondolta, mégsem kell a tervezett gyerek, akire pár éve már vártunk....

2019. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
33%

Ezrével rohangálnak az utcán a normális értékrendű, nem link férfiak!

Miert nem NEKIK szültök? Muszáj szándékosan link, megbízhatatlan, nőcsábász, egyéjszakás kalandos, gyerekre abszolút nem vágyó pasival kezdeni egy gyerekre, családra vágyó normális nőnek?


Aki gyerekben, családban gondolkozik, kerülje el ezt a réteget és kezdjen hasonló tervekkel rendelkező férfival, de ne másra kényszerítse rá a saját akaratát.

2019. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
75%
A férfinek is addig kell hogy ideje legyen dönteni, amíg a nőnek, tehát amíg el tud menni abortuszra a nő. Amit pedig ketten kellene összedobjanak, mivel egyikőjük se akarja. Ennyi az egész. A férfi kiszállhat ha akar, a nő megtarthatja csak magának, ha fel tudja nevelni, és mindenki boldog lesz.
2019. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
24%

#29

Miről döntsön amikor még nincs miről döntenie mert vagy lesz gyerek vagy nem? Meg hogy döntsön úgy hogy az se biztos hogy az övé? Persze tudom lehet DNS tesztet csinálni terhesség alatt is de az több százezer és nem lehet rá kötelezni anyukát.

2019. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!