Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apának milyen érzései...

Egy apának milyen érzései vannak az iránt a gyerek iránt, aki akarata ellenére születik meg?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 10:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

#39 "Egy artatlan, aki meg nem is tett semmilyen bunos dolgot, de mar gyulolik..." - az emberek jó részének nem az "ártatlan/bűnös" logika mentén működnek a gondolatai vagy pláne az érzelmei....

"Fura, vannak ferfiak akik az olyan gyerekeket is felnevelik, akik nem az övék es vannak olyanok akik a sajátjukat is utaljak ok nelkul." - valójában semmi furcsa nincs benne, az egyetlen való kérdés, hogy az illetőnek volt-e szabad döntése a kérdésben vagy nem... ha én felvállalok egy kapcsolatot egy gyerekkel rendelkező nővel, az az én szabad döntésem. Ha meg a párom megtart egy védekezési kudarcblól bekövetkezett terhességet az akaratom ellenére, az meg ne az én szabad döntésem. Az általad felhozott kérdésből valójában egy látszik tisztán, hogy a "vér szava" egy ordas nagy baromság az esetek jó részében...

márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Hat a te esetedben nincs semmi alapja a vernek...
márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
#42, nem unod a személyeskedést? Ez egy általános kérdés...
márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Te irtad, hogy a peldad szerint nem fogadnad el a gyereked, aki a vered, mert besikerult. De egy rabdim ferfi gyereket meg igen. Te irtad, hogy a "ver" baromsag. Azt hittem tapasztalatbol irsz, de amugy is igy tennel.
márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
#44 részben tapasztalatból, részben meg megfigyelésből... Mindenesetre úgy tűnik, hogy az emberek jó része számára a legfőbb érték a szabad akarat...
márc. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!