Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy szülő megszakítja a kapcsolatot a gyermekével?

Figyelt kérdés
Számomra ez felfoghatatlan, de mégis gyakran hallok ilyet. Vannak szülők, akik politikai vagy vallási nézetkülönbségek miatt nem engedi be a lakásukba a gyereküket, vagy kitagadják, mert más a szexuális beállítottságuk. Én régen azt hittem, hogy ilyesmi csak kis falvakban, iskolázatlan szülőknél fordul elő, de olyan sokat hallok hasonlókat mostanában, még jómódú családok esetében is, hogy valószínűleg sokkal gyakoribb, mint gondoltam. Nektek mi a véleményetek erről?

2019. szept. 12. 00:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10: Ha diplomás vagy, legalább a "budapesti"-t írhatnád helyesen.
2019. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Apám amellett hogy alkoholista volt, sosem szeretett emgem. Egyszerűen csak nem szeretett, soha nem is keresett, én sem őt, csak akkor találkoztunk ha muszáj.


Most 30 éves vagyok, az elmúlt 1-2 évben anyámtól is kezdek eltávolodni. Én sem keresem ő sem keres. Egyszerűen külön utakon járunk.

2019. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!