Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek azt hiszem hatalmas...

Mit tegyek azt hiszem hatalmas bajban vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt az anyám és a párja összevesztek. Soha nem szoktak ennyire összeveszni de gy kis ideje kezdett kibontakozni ez közöttük. Tegnap délután elég rossz kedvvel érkeztem haza amit most nem mondanék el hosszabban. Ezt anyám párja látta rajtam és megpróbálta kideríteni hogy mi a baj de nem akartam vele megbeszélni. Miután anyám elment dolgozni a párja a konyhában csinálta a vacsorát én pedig kimentem inni és még mindig látta rajtam hogy rossz kedvű vagyok. Kicsit jobban kérdezgette hogy mi a baj és hogy neki bármit elmondhatok. Akkor véletlenül kitört belőlem és hangosan ráüvöltöttem hogy hagyjon békén mert nem az apám. Mondanom sem kell hogy megfagyott a levegő és abban a pillanatban éreztem hogy ezt nem kellett volna. Akkor berohant a szobájukba és jó erősen bevágta maga után az ajtót. Tudom nem kellett volna és elég rosszul is éreztem magam, alig bírtam elaludni és sokat forgolódtam. Most reggel oda akartam menni bocsánatot kérni és nem találtam sehol a lakásban. Megpróbáltam felhívni többször is, de a telefonja ki sem cseng. Akkor tűnt fel hogy az eddig szem előtt lévő holmijai eltűntek ezért benéztem a szekrényeibe és az összes cucca eltűnt. Anya még nem tudja mert nem ért még haza. Félek hogy mit fog szólni és tudom hogy ezt nem kellett volna főleg úgy hogy aznap ők már nagyon összevesztek. Lehet ha én nem csinálom ezt akkor el sem megy. Próbálom most is hívni de nem cseng ki a telefonja.

2019. szept. 19. 07:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
40%

Természetes, hogy neked is vannak rossz napjaid és néha kiborulsz.

Arról meg nem tehetsz, hogy anyud nem az apáddal él (ami a normális lenne).

Egy normális családban ez nem kéne, hogy probléma legyen, ha feszült vagy és ráüvöltesz a másikra és utána bocsánatot kérsz. Nem benned van a hiba.

2019. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
53%

Ha már 3 éve együtt vannak, és eddig nem volt köztük és köztetek sem gond, csak egy hete vitatkoztak, akkor tényleg hülyeséget csináltál, mert lehet, hogy olyan probléma merült fel, amit együtt megoldottak volna.

A helyedben már akkor észbe kaptam volna és az ajtóbecsapás után bekopogtam volna és akkor ott mindjárt bocsánatot kérek tőle. Itt hibáztál nagyot. Bár aláírom, nem tudhattad, hogy elmegy. Talán még nincs veszve semmi, ha anyukád sír, akkor még mindig szereti.

2019. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
27%
22. Aha. Az anyja nem tudott az apja mellett kitartani, tehát eleve nem a legjobbat adta a kérdezőnek. De azért a kérdező a hibás. nyilván.
2019. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
21%
Basszus, ha valaki összehoz egy gyereket, akkor kutya kötelessége lenne születésétől fogva a legjobbat biztosítani neki: apa, anya, gyerek. A gyereknek erre van szüksége. Nehogy már a kérdező legyen a hibás, mert nem ezt kapta, és közben neki is előfordul, hogy problémája akad az életben! Normális családban egy ráüvöltés nem kéne, hogy probléma legyen! Kérdező, ne hibáztasd magad, ne hallgass azokra, akik benned keresik a hibák!
2019. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó voltál, de a te viselkedésed csak az utolsó csepp volt a pohárban.

Föltéve, ha nem hasonló stílust kellett az elmúlt 3 évben rendszeresen elviselnie tőled.


Az előbb írtad anyukádról: "...de már több mint 1 órája sír hogy ő nem így értette amiket mondott és nem akarta hogy tényleg el is menjen."

Vagyis alighanem volt kitől örökölnöd a vitakultúrádat és konfliktuskezelő képességedet...

Nyilván anyukád a fejéhez vágta, hogy el is mehet, ha ez meg az nem tetszik neki. Akkor már erősen billegett a léc, amit te vertél le hatásosan.

Ha egy "normál" veszekedés lett volna közte és anyukád között, akkor csupán temiattad nem ment volna el, ez egészen biztos.

2019. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Igen anyám azt vágta a fejéhez a vita hevében hogy akár el is mehet innen, de mint kiderült nem gondolta komolyan és szeretné ha visszajönne. Már 3 héttel ez előtt is érezhető volt a feszültség de ez most mérgesedett el nagyon. Anyám elég sok csúnya dolgot vágott a fejéhez. Igaz anyám párja sem csak csendben ült de a helyzethez képest és ahhoz képest amiket mondott neki nagyon higgadtan kezelte. A húgától annyit megtudtunk akitől megkaptuk a magunkét hogy másik sim kártyát vett. Gondolom a régit már nem fogja használni.
2019. szept. 19. 12:18
 27/39 anonim ***** válasza:
73%
22. vagyok. Hát akkor ezt tényleg komolyan gondolta, hogy elmegy. Sajnálom. Azt hittem, hogy a nevelőapád is kész lesz visszamenni, de kártyacsere esetén ez már tényleg komoly elhatározás volt részéről. Legyél anyud mellett, támogasd most mindenben.
2019. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem véletlen,hogy ezt mondtad és nem miattad ment el. Még ha neked úgy is tűnik. Ne emészd magad rajta. Valóban nem az apád. Lapozz! Ha visszajönne pedig kérj elnézest. Ha nem jön akkor meg gondold végig miért jött ki belőled. Szerintem volt oka.
2019. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

23., 24.! Te meg olvasd már légyszíves végig a kérdést. Nem a saját apjáról írt. Hülyeséget írtál, előbb olvass, utána ócsárolj mást. Én bíztam, hogy ez csak egy mélypont az anyja és a párja között, ami megoldható. De így már én sem gondolom annak. Ha valaki SIM-kártyát cserél, ott már nagy a baj.

Kérdező! Anyud is biztos hibázott, de még mindig azt írom, most legyél mellette, mert minden szakítás fájdalmas. Az a pasi meg próbált legalább veled normális lenni, ezért rosszkor vágtad a fejéhez, amit mondtál.

2019. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
3%
Miután mindent leírtak előttem, csak annyit teszek hozzá, hogy a gyenge hímek mindig elbuknak:) Nem kell aggódni.
2019. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!