Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Borzalmasan bánom, hatalmas...

Borzalmasan bánom, hatalmas bűntudatom van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem, ez nem egy komoly kérdés, csak személy szerint engem bánt. Pár hónapja pünkösdkor Szegeden voltunk, viszont ugye minden bolt zárva, én pedig be szerettem volna menni egy kávézóba(a mi városunkban nincs ilyen). Viszont elfelejtettem hogy zárva van, majd pár hétre rá anyukám és a párja megint Szeged fele mentek, és kaptam egy kulacsot onnan(nem nagyképűségből, de nem volt olcsó). Ma a barátaimmal voltam, a táskámban(vékony tornazsák) a kulacs, telefon. Volt egy nagyobb szél, ami felborította a biciklit mellette, egyenesen a zsákomra. A kulacs pedig nagyon szépen eltört. Kifizettetni nem akarom, elvégre nem volt szándékos... Viszont nekem fontos volt, és bűntudatom van. Sulival még decemberben megyünk, akkor lesz lehetőségem venni egyet. Szerintetek?😭

2018. aug. 27. 19:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Mi a kérdés? :D
2018. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan egy kulacs miatt sírsz?!?

Szerintem 4hónapot csak kibírsz nélküle...

2018. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem a kulacsot bánom, hanem amit képviselt úgymond. Az volt az első ajándékom anyukám élettársától.
2018. aug. 27. 19:46
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Eltört...ez van...majd veszel egy másikat.
2018. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szegény, megértelek :( De ne emészd magad, ez csak egy tárgy: majd veszel másikat! (Vagy rendelj a netről)

És ha nem tudja meg Anyukád élettársa, nem fog neki rosszul esni :)

2018. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Most màr mindegy. Tàrgyak miatt nem érdemes kétségbe esni, hidd el ;)
2018. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Errúl egy perzsa közmondás jutott az eszembe:

-Panaszkodtam, hogy nincs cipőm, amíg nem találkoztam valakivel, akinek nincs lába."

2018. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha ilyen fontos volt Neked és ennyire bánt, Én a Te helyedben elmondanám a Nevelőapámnak. Nem a Te hibád, úgyhogy biztosan nem fog haragudni érte, s ha Anyukád sokáig él még Vele, biztosan fogsz még Tőle kapni ajándékokat.
2018. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
9%
Nem érzel picit többet az élettárs iránt?
2018. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Milyen kulacs, ami ennyire könnyen törik? Miből van / volt, míg meg nem boldogult?
2018. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!