Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek azt hiszem hatalmas...

Mit tegyek azt hiszem hatalmas bajban vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt az anyám és a párja összevesztek. Soha nem szoktak ennyire összeveszni de gy kis ideje kezdett kibontakozni ez közöttük. Tegnap délután elég rossz kedvvel érkeztem haza amit most nem mondanék el hosszabban. Ezt anyám párja látta rajtam és megpróbálta kideríteni hogy mi a baj de nem akartam vele megbeszélni. Miután anyám elment dolgozni a párja a konyhában csinálta a vacsorát én pedig kimentem inni és még mindig látta rajtam hogy rossz kedvű vagyok. Kicsit jobban kérdezgette hogy mi a baj és hogy neki bármit elmondhatok. Akkor véletlenül kitört belőlem és hangosan ráüvöltöttem hogy hagyjon békén mert nem az apám. Mondanom sem kell hogy megfagyott a levegő és abban a pillanatban éreztem hogy ezt nem kellett volna. Akkor berohant a szobájukba és jó erősen bevágta maga után az ajtót. Tudom nem kellett volna és elég rosszul is éreztem magam, alig bírtam elaludni és sokat forgolódtam. Most reggel oda akartam menni bocsánatot kérni és nem találtam sehol a lakásban. Megpróbáltam felhívni többször is, de a telefonja ki sem cseng. Akkor tűnt fel hogy az eddig szem előtt lévő holmijai eltűntek ezért benéztem a szekrényeibe és az összes cucca eltűnt. Anya még nem tudja mert nem ért még haza. Félek hogy mit fog szólni és tudom hogy ezt nem kellett volna főleg úgy hogy aznap ők már nagyon összevesztek. Lehet ha én nem csinálom ezt akkor el sem megy. Próbálom most is hívni de nem cseng ki a telefonja.

2019. szept. 19. 07:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, Te már csak az utolsó lökés voltál neki.

Igazából nem egészséges felállás, a sok probléma mellé még a kölyök is azt ordítja "nem vagy az apám".

Hát tudod, én is leléptem volna, és hidd el ez volt a legjobb dolog amit tehetett.

Nincs veszekedés, nincs verekedés, stb.

Innentől fogva tudni sem akar rólatok, és ezt tartsátok tiszteletben mindketten.

2019. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit off, de annyira bírom, hogy az egyedülálló anyukák kikéri maguknak, hogyha egy pasi nem akar tőlük semmit. Aztán ha mégis, akkor pátyolgathatják más gyerekét, aztán az első vitánál megkapják hogy ellehetinnenmenni meg nemvagyazapám. Agyrém. Teljesen megértem azokat a férfiakat, akik elzárkóznak a gyerekes nőktől.
2019. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
59%
Utalom mikor valaki nem érti meg hogy nem akarok neki beszélni a problémamrol és eroszakoskodik hogy mondjam el. Az én családom is ilyen. Hidd el az ilyen emberek nem értenek másból csak ha bunkó vagy velük. Illetve abból se mert csak szemetnek gondolnak.
2019. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
45%

Azért ha x-szer megkérdezem valakitől hogy mi baja, és x-szer azt mondja hogy nem szeretne beszélni róla, akkor miért csodálkozom hogy x+1-edjére ingerülten válaszol?

Az egész elköltözős sztoritól eltekintve a kérdező és a pasi konfliktusát ketten együtt alkották, mindkettő viselkedhetett volna körültekintőbben.

2019. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
60%

Te gyerek vagy, ha a felnőttek konfliktusába keveredsz, az az ő hibájuk. Ha a Te viselkedéseden múlik a párkapcsolatuk, akkor az nem volt párkapcsolat.

És nem az apád egy idegen fickó, akit 3 éve ismert. Nem tartotta tiszteletben a határaidat, Te meg indulatosan védted meg. Később meg fogod tanulni, hogyan lehet mádt kulturàltan lepattintani, most kég ehhez fiatal vagy.

Ez az egész nem a Te dolgod. Tanulj és éld az életed.

2019. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
35%
Van vmi fejlemeny? Várunk a happy endre..
2019. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Sajnos jelenlegi állás szerint ebből nem lesz happy end.
2019. szept. 21. 12:46
 38/39 anonim ***** válasza:
Szerintem édesanyád volt a hunyó azzal, hogy olyasmiket vágott a fejéhez, amiről később azt mondta, nem is gondolta komolyan. A kevéssé kulturált emberek csinálnak ilyeneket. Te nyilván szereted anyukádat, nagyon helyesen, de anyud ha így kommunikál, az gáz. Akkor a szavára nem lehet adni. És nem, nem normális, hogy egy családban veszekedni is kell. A putriban talán, de civilizált emberek közt nem. Ezt arra írom, ha valaki szerint nem is baj egy kis egymás-fejéhez-vagdosós-vádaskodós szöveg, amit anyukád művelt.
2019. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Így két év után, mi a helyzet?
2021. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!