Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha nem fogadja...

Mit csináljak ha nem fogadja el a családom a baratnőmet?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy cigány lánnyal már egy ideje. A családom csak annyit tud hogy ismerkedünk és ígyis iszonyatosan tiltanak tole.
2019. szept. 20. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Mondd el nekik,hogy ő nem az a cigány,aki a sarkon áll,és a testéből él,hanem ő a normálisabb cigányok közé tartozik.
2019. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Vigyázz a cigánylányokkal, mert amilyen csinosak fiatalon, annyira bányarémek lesznek idősebb korukra! Nem vicc!


Másik ,meg, hogy sajnos jellemzően örökségre hajtó típusok... Beépülnek, és elszereznek tőled mindent...

2019. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Csak a személyiség számít.
2019. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

#6 #9

Az, hogy a világon MINDENÜTT(!) ilyen a cigányok megítélése, az nem lehet véletlen és kizárólag a cigányok sara.

Ha van is köztük 10ezerből egy aki kiválik, ő a kivétel, aki a szabályt erősíti és ne csodálkozzon, ha keményebben ítélik meg, a másik 9999 miatt.

Az meg nem jó példa, hogy fehér emberben is van alja ember, mert ameddig a fehér emberből 10ezerből egy, addig a cigányból 10ezerből 9999 a normális európai életre alkalmatlan, vagy bűnöző, vagy mindkettő egyszerre.

Egyébként évekig dolgoztam cigányok felzárkóztatásán, majd pont a reménytelensége miatt hagytam ott, miközben megfigyelhető volt, hogy a cigányok rasszistábbak mint pl. a magyarok.

Általában azokkal a cigányokkal lehetett valamit kezdeni, akik pici korukban ki lettek emelve a környezetükből és állami gondozásban nőttel fel, de azok közül sem mindegyikkel.

2019. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Szia. Az én párom is roma származású, de olyan rendes, tanult, összetartó családot én még nem láttam. Okosak, művelt emberek, és sem egy túl rövid szoknyát, sem egy rövid felsőt nem látni rajtuk. Mindig tisztaság van náluk, és tényleg egy igazán szerető közeg. Én nagyon hálás vagyok érte, hogy egy ilyen családhoz tartozom. Különben a párommal 3 éve vagyunk együtt.
2019. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj, engem is több cigány nő becélzott (anyagiak miatt), de ne legyél ennyire megalkuvó kérlek! Azzal nincs gond, hogy összejártok és szórakoztok alkalmanként, de hosszútávra ne tervezz vele!
2019. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
37%

Vidd oda és mutasd be a családnak.Aztán meglátod hogyan tovább.

Nekem is vannak roma ismerőseim,mind rendesek.Nem kell egy kalap alá venni az egészet.

2019. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!