Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a páromat,...

Hogy mutassam be a páromat, ha még el sem vált, és idősebb a szüleimnél?

Figyelt kérdés

A vészmadarakat, önjelölt jósokat megkérném, hogy ne jöjjenek azzal, hogy úgyis elhagy, engem is megcsal, vége lesz. Mert ezeket megteszi ugyanúgy egy korombeli is, és nem arra vagyok kíváncsi, ki mennyi jövőt jósol nekünk. Köszönöm szépen a megértést!


A lényeg:

2 éve ismerjük egymást, ebből kicsit több, mint másfél éve van közöttünk több, mint sima ismerettség. Idősebb nálam, én 22 éves vagyok, ő 53. Igen, tudom, nagy a korkülönbség, rengeteg a veszélye, stb. De fél éve vagyunk együtt "rendesen", és már a szüleim is tudják, hogy van valaki komolyan az életemben. Nem akarok nekik sem hazudni, a páromat sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy sosem hívom semmilyen családi eseményre, de ugye elég kényes az egész helyzet, mert a válásuk még zajlik, ha nem lenne elég a közöttünk lévő korkülönbség. Ezért sem akarok vele csak úgy hazaállítani egyszer, hogy "Sziasztok, ő itt az új párom!". De most ha előkészítem a terepet, az félek úgy jönne le, mintha én is tartanék a véleményüktől, ami végülis igaz, de nem akarom, hogy ezt tudják.



2019. szept. 30. 11:04
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Esküvőről egyelőre szó sincs, családról sem. Nem értem, azon sérültél be ennyire, kedves 80%-os, hogy kértem, akiknek csak annyi a mondandója, hogy "úgyis elhagy", ne írjanak? :)
2019. szept. 30. 11:36
 12/44 anonim ***** válasza:
84%
Eszembe nem jutna bemutatni, sőt dugdosnám, mert nagyon gáz!
2019. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
96%
Semmi esetre se mutasd be addig amig le nem zajlott a válás A szüleidnek igy is elég sokkoló lesz a nagy korkülömbség,ezért jó lenne,ha erre is előbb felkészitenéd őket,ne ott a barátod előtt fogjanak padlót.
2019. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
88%

Emeld ki, hol írtam olyat, hogy elhagy?

Attól, hogy játszod a tudálékos, felnőtt nőt, akinek senki se mondjon véleményt, mégis te reszketsz, hogy anyuci és apuci mit szól a pasidhoz.

Te is érzed, hogy mennyire ciki, azért

2019. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
93%

Tudják a szüleid hogy van egy kapcsolatod,és meg sem kérdezik,hogy hány éves? Én személy szerint érdeklődnék,ha már komolyra fordult volna a gyerekem kapcsolata.

Én csak annyit tudnék tanácsolni,hogy a nagy korkülömbséget azért még a találkozás előtt jó lenne elmondani,mert kellemetlen szituk jöhetnek ki a váratlan meglepetéstől.

A válást pedig egyenlőre még sem említeném,hanem csak utólag mondanám,hogy elvált ember.

2019. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerűen mondd el. Jobb, mintha véletlenül vagy személyesen derül ki, mikor ott van ő is.


Azonban nagyon gondold meg. Ez a fószer 7 év múlva 60, te meg 30 se leszel. Nagyon hirtelen fog öregedni, hiába tartja most jól magát.


Könnyen lehet, hogy akkor meg már szabadulnál,de nem tudsz majd.

2019. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
39%

A kutya fáját! Azt hiszem elvesztettem az első helyemet! Kérdező, én is 22 éves vagyok, a párom "csak" 51 éves. Mi másfél éve vagyunk együtt. Igaz, nálunk könyebb helyzet volt mert ő már vagy 10 éve elvállt.

Mi munkatásak voltunk (vagyunk), szüleim már 1-2-szer találkoztak benn a munkahelyen vele (messze élek tőlük, Pesten, és ha erre járnak néha akkor beugranak), és szerencsére már elsőre szimpi volt nekik pedig akkor nem is voltunk még együtt. Aztán mondogattam nekik hogy most ilyen közös munka van, ilyen rendezvényre megyünk stb. Aztán egyszercsak közöltem hogy együtt vagyunk. Szinte meg sem lepődtek rajta, közölték hogy rég tudták (haha).

Az egész családom nagyon jól fogadta őt, tényleg senkinek nem volt egy rossz szava sem.


Én azt tudom tanácsolni, hogy te is így apránként vezesd be nekik.


Egyébként bírom azokat akik olyanokat írnak hogy "öreg szaga" meg "nagypapi". Rohadtul kíváncsi vagyok hogy a saját szüleikről is ugyanezt gondolják-e? Meg remélem ha majd ők lesznek 50 évesek, és lelkileg még mindig 20-on éves fiatalnak érzik majd magukat, remélem majd a szemükbe mondja valaki hogy öreg papi vagy.

2019. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim válasza:
81%
Szegény sugardaddy-k
2019. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Igen, az előítélet nagyon megy, már ebből a pár válaszból is látszik. Ismeretlenül is nagypapiznak, közben a párom jobban öltözködik, mint sok huszonéves, vagy éppen az állóképessége is jobb. Most hétvégén maratont futott, én közben attól légszomjat kapok, ha valahol fel kell menjek a 3. emeletre lift nélkül. Nyilván van olyan is, aki már 40 felett sörhasat ereszt, elhagyja magát, nem foglalkozik a külsejével, egészségével, és az a munka utáni program, hogy fekszik a kanapén a tv előtt. Szerencsére az én párom nem ez a kategória.
2019. szept. 30. 11:55
 20/44 anonim ***** válasza:
84%
en nem hivatkozom se a megcsalasra se az elhagyasra. arra viszont igen, hogy 20 ev mulva te meg mindig eppen csak elhagytad a 40 et o meg feleltte lesz a 70 nek. es a legjobb karban levo 70 evest is oriasi tavolsag valasztja el felfogasban es fizikai eronletben is egy 42 eves notol. azt nem tudom hogy akartok e gyereket es ha igen mikor mert neked boven van idod meg varni de neki mar sokkal kevesebb ahhoz hogy MEGERTO apa lehessen belole. gondolkodtal mar azon hogy mit szol mondjuk egy 70 eves apuka ahhoz a felfogashoz divathoz szokasvilaghoz amit majd akkor egy tizeneves fog kepviselni? ezek lesznek a problemak nem az elhagyas meg a megcsalas. mellesleg nagyon sok ferfi ha nem is teljesen de 60 felett azert mar erosen korlatozott a sexualis elet teljesites teren.
2019. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!