Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a páromat,...

Hogy mutassam be a páromat, ha még el sem vált, és idősebb a szüleimnél?

Figyelt kérdés

A vészmadarakat, önjelölt jósokat megkérném, hogy ne jöjjenek azzal, hogy úgyis elhagy, engem is megcsal, vége lesz. Mert ezeket megteszi ugyanúgy egy korombeli is, és nem arra vagyok kíváncsi, ki mennyi jövőt jósol nekünk. Köszönöm szépen a megértést!


A lényeg:

2 éve ismerjük egymást, ebből kicsit több, mint másfél éve van közöttünk több, mint sima ismerettség. Idősebb nálam, én 22 éves vagyok, ő 53. Igen, tudom, nagy a korkülönbség, rengeteg a veszélye, stb. De fél éve vagyunk együtt "rendesen", és már a szüleim is tudják, hogy van valaki komolyan az életemben. Nem akarok nekik sem hazudni, a páromat sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy sosem hívom semmilyen családi eseményre, de ugye elég kényes az egész helyzet, mert a válásuk még zajlik, ha nem lenne elég a közöttünk lévő korkülönbség. Ezért sem akarok vele csak úgy hazaállítani egyszer, hogy "Sziasztok, ő itt az új párom!". De most ha előkészítem a terepet, az félek úgy jönne le, mintha én is tartanék a véleményüktől, ami végülis igaz, de nem akarom, hogy ezt tudják.



2019. szept. 30. 11:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
80%

"félek, úgy jönne le, mintha én is tartanék a véleményüktől, ami végülis igaz".

Tarthatsz is tőle, de ez a te dolgod.

De gondold el: 20 év múlva 73 lesz, ittfáj-ottfáj nyugdíjasként, te meg 42 évesen abban gondolkozol, hogy jó lenne már egy gyerek.

Vagy ez a szerelem csak addig tart, amíg ő életerős?

2019. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Nem szakítást tervezek én sem, de ha veszekedéssel teli lenne a kapcsolatunk, vagy úgy érezném, hogy hátráltat a céljaim elérésében, akkor ennyi. Ezt ő is tudja, és szerencsére támogat mindenben, segít abban, hogy megvalósíthassam az ötleteimet, terveimet. Nem gondolkozom még olyanban, hogy mi lesz 15-20 év múlva, vagy hogy legyen gyerekünk, stb.
2019. szept. 30. 12:04
 23/44 anonim ***** válasza:
91%

Most a véleményemet megtartom magamnak, mert nem azt kérdezted.

Nem értem, miért kéne bemutatni őket egymásnak. Mármint persze, az a "normális", de amíg el sem vált, biztos nem vinném oda. Utána is balhé lesz a korkülönbség miatt, de a szülőket megkímélném attól, hogy még nős is.

2019. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
81%

Ha a következő 15-20 évet se látod előre, ennyire cikinek tartod, és őt se érdekli, akkor ne mutasd be. Arra a kis időre felesleges.

Majd akkor, ha biztosra veszed, hogy ő életed szerelme, és 20 év múlva is biztosan az ő kezét fogod, és az egész világ véleménye le van sz... Akkor fel se merülne benned, hogy ne mutasd be.


Miért tartasz a szüleid véleményétől? Azt hiszed, hogy 50 körül már másképp látnak dolgokat, kevésbé rugalmasak, túl öregek, hogy megértsék, régen voltak fiatalok?

Pont ugyanúgy, mint a párod. Hiába öltözik divatosan.

2019. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
77%

Bennem csak egy kérdés fogalmazódott meg... ha ennyire nagy a szerelem, és ennyire konkrétan leszarod ki mit mond, akkor minek írtad ki a kérdést????

Ez a "sok szemét válaszoló aki oltogat" brühühü...

De ha hiszed ha nem nyuszicsibe, rohadtul nem egészséges egy 25 évvel idősebbel lenni párkapcsolatban.

Én a szüleid helyében baccnálak ki mint macskát szarni, és többet semmilyen segítséget nem kapnál semmiben. Nyilván a nős 53 éves barátodat sem akarnám látni semmilyen ünnepekor.

Az, hogy te itt játszod a nem létező eszed hogy mennyire szuper, mennyire jó, és mennyi szemét kommentelő van nem változtat azon a tényen , hogy nagyon durván félresiklott az életed.

Hiába vannak még hozzád hasonló apakomplexusos libák akik szerint tökéletes a 25 éves korkülönbség, akkor sem így van. És szülőként nyilván SENKI nem nézi ezt jó szemmel.

A kérdésed teljesen értelmetlen, ezt nem lehet sem szépen, sem jól tálalni.

2019. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom,hogy most miért háborogtok válaszolók,ha a kérdezõ más korabeli pasinak nem kell,akkor most mi van.Valakinek kell lennie az életében.:)

A férfi meg büszkélkedik, a volt exeinek,hogy 22 éves csajjal jár.:)

2019. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
83%

Majd benyögi, hogy mégsem válik el.

Veled meg fel tud vágni, hogy huszonéves csaja van. Elpazarlod a legszebb éveidet egy kapuzárási pánikban szenvedő nagypapára, marhára meg fogod bánni!

Ha az én lányom beállítana egy velem egyidős palival, a tökeit letépném a pedofilnak!

2019. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
89%

Igazából mi a kérdés? Hogy hogyan mutasd be a párod? Nyilvánvalóan sehogy. Jóérzésű ember tiszteli annyira a szülői házat, hogy nem hurcol oda még nős embert. Akár 25 éves, akár 53. De jóérzésű ember maga is tudja, hogy nős emberként ne pofátlankodjon be mint jelenlegi udvarló. Ugye ez érthető?

Vagy az a probléma, hogy félsz mit szólnak az 50 körüli szüleid? Ugyan miért probléma ez? Teljesen normális, nem? Hiszen az 50 körüli palid is megmondta.

2019. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a nagy korkülönbség zavarna. Konkrétan a lánya lehetnél. (apropó neki nincs gyereke? Nem olvastam vissza mindent), 10-15 év múlva 63-68 éves lesz, egy Tata, te pedig egy ereje teljében lévő fiatal nő. Ha most szülnél neki gyereket se biztos, hogy megélné az érettségijét. Másrészt most még tudtok viszonylag közös nevezőn lenni, de ahogy öregszik egyre rigolyásabb lesz, ráadásul az egészségügyi problémái is sokasodni fognak. Ha csak nem egy Brad Pitt kaliberű pasi ne mutasd be otthon,de hosszú távon meg se tartsd.
2019. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
98%
Nős emberként elmenne a szüleidhez? Okos.
2019. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!