Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a páromat,...

Hogy mutassam be a páromat, ha még el sem vált, és idősebb a szüleimnél?

Figyelt kérdés

A vészmadarakat, önjelölt jósokat megkérném, hogy ne jöjjenek azzal, hogy úgyis elhagy, engem is megcsal, vége lesz. Mert ezeket megteszi ugyanúgy egy korombeli is, és nem arra vagyok kíváncsi, ki mennyi jövőt jósol nekünk. Köszönöm szépen a megértést!


A lényeg:

2 éve ismerjük egymást, ebből kicsit több, mint másfél éve van közöttünk több, mint sima ismerettség. Idősebb nálam, én 22 éves vagyok, ő 53. Igen, tudom, nagy a korkülönbség, rengeteg a veszélye, stb. De fél éve vagyunk együtt "rendesen", és már a szüleim is tudják, hogy van valaki komolyan az életemben. Nem akarok nekik sem hazudni, a páromat sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy sosem hívom semmilyen családi eseményre, de ugye elég kényes az egész helyzet, mert a válásuk még zajlik, ha nem lenne elég a közöttünk lévő korkülönbség. Ezért sem akarok vele csak úgy hazaállítani egyszer, hogy "Sziasztok, ő itt az új párom!". De most ha előkészítem a terepet, az félek úgy jönne le, mintha én is tartanék a véleményüktől, ami végülis igaz, de nem akarom, hogy ezt tudják.



2019. szept. 30. 11:04
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mutassam be a páromat, ha még el sem vált, és idősebb a szüleimnél?


Sehogy...

2019. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
50%
Jajj
2019. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
74%
Na mi újság kérdező? Nagy még a szerelem?
2021. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
mar a nevet is elfelejtette szerintem'-))
2021. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!