Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mit kellett csinalnotok...

Nektek mit kellett csinalnotok a jogsiert, ha a szuleitek fizettek?

Figyelt kérdés

Nekem napi egy orat minden nap dolgoznom kell valamit, nem lehet hozzajuk egy rossz szavam. Illetve most peldaul az osszes ablakot le kell mosnom a hazban.

No meg igy igazabol barmiben zsarolhatnak ezzel.

Nektek mi volt a kikotes? Mit kellett csinalnotok a jogositvanyert?:D


2019. okt. 6. 13:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebben a napi egy óra házimunkában egyeztetek meg, akkor teljesen jogos a “zsarolásuk”, ami éppenséggel nem nevezhető annak. Ők betartják, amit ígértek, kifizetik a díjakat, te viszont nyávogsz a rád eső rész miatt (igen, nyávogsz és problémázol - ez teljesen levehető a stílusodból, még ha ez neked nem is tűnik fel tiniként, a felnőtteknek nagyon is szemet szúr).

És most ne azzal gyere lehetőleg, hogy te nem kérted, hogy fizessék ki. Lehet, hogy így van, de elfogadni azért elfogadtad. Innentől fogva pedig úgy korrekt, ha betartod azt, amit ígértél nekik.

2019. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Termeszetesen ezzel tisztaban vagyok, be is tartom. De ok nem csak erre vonatkozoan hozzak fel a jogsi dolgot. De tartom, hogy en nem ezert kerdeztem.
2019. okt. 6. 18:57
 23/25 anonim ***** válasza:
Semmit nem kellett csinálnom, viszont apám csak egy 20-ast adott, mert ennyi pénze volt. A többit viszont nekem kellett megkeresnem diákmunkán, akkoriban 2005-ben egy 100-asból kijött a jogsi.
2019. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Szerintem azért egy picit érthető, hogy mindenki "ugrik" arra, hogy neked a zsarolás az, hogy meg kell csinálnod néhány házimunkát, amivel nekik segítesz.

Nekem nem volt semmi kikötés. Olyan autósiskolához mentem, akinek a vezetőjét ismertük, így lazán elengedtek. Én akartam megcsinálni, és saját magamnak is fizettem ki az eü-től elkezdve az utolsó óráig. Nyári gyakszi, diákmeló+meló. Végül is én fogom használni...szerintem. Ja és még 17 vagyok. :))nem lehetetlen és valószínűleg a szüleiddel is javulna a kapcsolatod, ha megteszed ami amúgy alap lenne. Lehet, hogy megszenvedsz az ablakokkal, de el se tudod képzelni, milyen jó érzés lehet anyukádnak, amikor haza jön melóból és azt látja, hogy tiszta és neki már nem kell megcsinálnia.:)) Úgyhogy hajrá:D

2019. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Jó érettségi bizonyítványt hazavinni

(egyáltalán nem görcsöltem rá, így is 3-asom lett a legrosszabb :D)

2019. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!