Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem van igazam vagy anyumnak?

Nekem van igazam vagy anyumnak?

Figyelt kérdés
Ma átjöttek a barátaim és a szobámban voltunk egy darabig, de aztán eldöntöttük,hogy filmezünk. Anyum lent ült a kanapén és megkértem hogy menjen el (ő nem nézte a TV-t) és szerinte nekem nem kellett volna megkérnem (ezt akkor mondta mikor a barátaim már elmentek) mert így ő nem tudott kényelmesen ülni, de csak másfél óráról van szó és nemrég költöztünk és az én szobámban nincs TV állvány tehát ott nem tudtuk nézni sőt csak egy ágyam van úgyhogy leülni is csak a földre tudunk de szerinte nekem a bátaimmal nem kéne kimennem oda.

2019. okt. 30. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Anyukádnak volt igaza. A saját lakásában nem kéne megszabnia hova menjen. Nekem tuti nem mondhattad volna, hogy menjek el. Akkor közöltem volna, hogy na akkor mindenki mehet haza-
2019. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Anyudnak. Ez úgy lett volna illendő, ha megkérdezed zavarná-e ha kimentek oda. Csúnya dolog, volt, hogy elküldted.
2019. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Hát szerintem neked. Csak kibírja hogy máshova ül egy kis ideig.
2019. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
56%
Egyértelmű, hogy anyukádnak.
2019. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Pofátlanul viselkedtél.
2019. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam neki hogy menjen el csak megkérdeztem hogy nézhetünk-e filmet és akkor azt mondta igen ha nemet mond nem nézünk és tőlem maradhatott volna csak tudtam hogy nem szereti azt a film típust amit nézünk.
2019. okt. 30. 22:04
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Két különböző dolgot állítasz, melyik az igaz? Megkérdezted, nézhettek-e filmet vagy megkérted, hogy menjen el a kanapéjáról?
2019. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem nézhetünk-e filmet csak utána elment ezért már így írtam le nem tudtam hogy ez lesz mindenki szerint a kritikus rész.
2019. okt. 30. 22:20
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Hát ha a te szobád nincs berendezve normálisan, akkor gyanítom, hogy többi sem. Anyukád hol kucorgott utána, a saját hálószobája padlóján? Ti meg ahelyett, hogy mondjuk összerakjátok a tévéállványodat, közben beszélgettek és röhögtök a bénázásotokon, kikergetitek anyádat és némán meredtek a képernyőre. Eleve félkész házba nem hívunk vendégeket, hercegnő. Amúgy is kamuszagot érzek, legalábbis elég összetákolt ez a sztori, és már megint arrafelé kezd csavarodni, ahogy neked jó. Bárhogy is, mondjuk úgy, hogy a képzeletbeli anyukának lett volna igaza.
2019. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Na jó elmondom az egészet hogy mindenki tisztán lássa ha ezután már azt hiszitek hogy ferdítem a sztorit hát jó. Nem azt momdtam hogy menjen el hanem megkérdeztem nézhetünk-e filmet. Egyáltalán nincs semmi a szobámban csak az ágyam meg a régi TV-m mert a többi dolgot eladtuk, és újakra már nincs pénz úgyhogy az csak jövőre lesz, anyumnak kész van a szobája mert neki ugye nem kell íróasztal meg ilyenek. Lehet így is én vagyok hibás de itt eddig mindenki olyanokba kötött bele amik nem is úgy voltak. Bocsi hogy összevissza beszélek.
2019. okt. 30. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!