Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem van igazam vagy anyumnak?

Nekem van igazam vagy anyumnak?

Figyelt kérdés
Ma átjöttek a barátaim és a szobámban voltunk egy darabig, de aztán eldöntöttük,hogy filmezünk. Anyum lent ült a kanapén és megkértem hogy menjen el (ő nem nézte a TV-t) és szerinte nekem nem kellett volna megkérnem (ezt akkor mondta mikor a barátaim már elmentek) mert így ő nem tudott kényelmesen ülni, de csak másfél óráról van szó és nemrég költöztünk és az én szobámban nincs TV állvány tehát ott nem tudtuk nézni sőt csak egy ágyam van úgyhogy leülni is csak a földre tudunk de szerinte nekem a bátaimmal nem kéne kimennem oda.

2019. okt. 30. 21:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%

Régi tv-n nem tudtatok volna nézni valamit, ami a szabadban volt?:)

Amúgy szerintem ez mindkét oldalról tartalmaz jót/rosszat is:)

2019. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Savlekotő ***** válasza:
30%
Ez ma a magyar valóság,a semmire kell gyerek,nyomorba,válni fontos meg költözni 100xor,de egy kanapén megy cirkusz...
2019. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

“ Anyum lent ült a kanapén“

Lent. Tehát vettetek egy többszintes házat, de neked nem futja bútorokra? Vacsorát kaptál azért? 😃

2019. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#12 hát nem nagyon mert ha a tv a földön van az úgy elég rossz😅
2019. okt. 30. 23:15
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

" ez ma a magyar valóság,a semmire kell gyerek,nyomorba,válni"


Hatalmas tragédia, ha a gyereknek pár hónapig nincs külön tv-je az új házban.

Helikoptert ne vegyenek neki?

2019. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan a gyerek a rossz? Mikor minden kesz van a hazban csak az o szobajara nem volt penz? Nekem a gyerek szobaja lett volna az elso...
2019. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Nekem eleve az a szánalmas, hogy itt valaki a szülőnek ad igazat. Sima hatalmi visszaélés. Most nehogymár ne nézhessen meg egy filmet a barátaival. Addig nem bírja ki, hogy máshol ül le???


Ilyenekkel jöttök, hogy az ő háza, ott az ő szabályai, a gyereknek kuss? Aki így gondolkozik mi a francnak szül? A család egy egység, nem vagyoni és tárgyi meg jogi kérdés.


Undorító, amit itt egyesek kihámoznak belőle.

Tudjátok ezek lesznek azok a szülők, akiket majd a gyerekük nem enged be a házba mondván nem az ő pénze, nem enged az unokához, mert nem az ő gyereke stb.

Szóval lehet így hozzáállni, csak aztán ne lepődjön meg senki, ha a családja részéről a földön felül marad, mert eltemettetni sem akarják.

2019. okt. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
Vihar a biliben. Megengedte anyád, hogy filmezzetek? Meg. Akkor meg mit picsogsz itt?
2019. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
33%
Én is anya vagyok,de én nem sértődtem volna meg.Arra a másfél órára,biztosan el tudtam volna fogkólalni magam,ha máshol nem,a konyhában.
2019. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%
*foglalni.
2019. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!