Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem van igazam vagy anyumnak?

Nekem van igazam vagy anyumnak?

Figyelt kérdés
Ma átjöttek a barátaim és a szobámban voltunk egy darabig, de aztán eldöntöttük,hogy filmezünk. Anyum lent ült a kanapén és megkértem hogy menjen el (ő nem nézte a TV-t) és szerinte nekem nem kellett volna megkérnem (ezt akkor mondta mikor a barátaim már elmentek) mert így ő nem tudott kényelmesen ülni, de csak másfél óráról van szó és nemrég költöztünk és az én szobámban nincs TV állvány tehát ott nem tudtuk nézni sőt csak egy ágyam van úgyhogy leülni is csak a földre tudunk de szerinte nekem a bátaimmal nem kéne kimennem oda.

2019. okt. 30. 21:44
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
29%

Szerintem az lett volna a legjobb, ha előre megbeszélitek, hogy majd szeretnétek filmet nézni.


Amúgy én sem értem, hogy az anya miért háborodott fel ennyire.

2019. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
53%
Anyukád megértheti, hogy filmezni szeretnétek, biztos lett volna más tennivalója is. Az én anyám mindig maga ajánlja fel, hogy nem-e szeretnénk tv-t nézni, stb. Ha ez pofátlan viselkedésnek számít, nem tudom, mi a normális. A gyereknek kuss, és meg se mozduljon, mert az a szülei háza? Abszurd.
2019. nov. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 hírnök ***** válasza:
irígylem a problémáitokat
2019. nov. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!