Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök, ti megengednétek a 16...

Szülök, ti megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy extrémebb színre (pontosabban méregzöldre, átmenetesen) festesse be a haját, illetve orrpiercinget csináltasson?

Figyelt kérdés
Nem árulok zsákbamacskát, a kérdésben szereplő lány én vagyok. Anyum kissé konzervatív ilyen tekintetben, de apát nem érdekli, hogyan nézek ki (igazából őt nem túlzottan érdekli semmi más sem, ami velem kapcsolatos, de ebbe ne menjünk bele), természetesen az anyagiakhoz nem kérek támogatást, úgy gondolom, a zsebpémzemből ki tudom gazdálkodni "átalakulásom" költségeit. Ti így, ilyen formában engedélyeznétek, nem szólnátok bele, adnátok engedélyt a piercinghez, vagy épp ellenkezőleg, inkább mondanátok, hogy várjak 18 éves koromig?

2019. nov. 7. 10:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
64%
Megengedném mind a kettőt.37N
2019. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm, hogy szántatok rám időt és válaszoltatok! :)
2019. nov. 7. 21:06
 33/37 anonim ***** válasza:
12%
Piercinget megkerdeznem h melyiket akarod. A kis pont orrba oldalra ok, vagy esetleg egy nem nagyon feltűnő szemöldök. Ha még divat😅. Olyat ami nagy lyukat csinal, olyat nem. Hajat is megengednem, ha fodrasszal csinaltatna. De mindehhez az kell, hogy az iskola is engedelyezze. De amúgy megengednem, es de azt is elmondanam ha sztem rohejesen neznel ki. Vannak lányok, akikhez annyira idegen az egész. 😅 De megengednek mindent ami konnyen visszafordithato. Ergo fultagito, tetkó... felejtős. Sőt mondanám is, ha ilyeneket szeretnel akkor se a 18.szulinapod utan csinaltasd, hanem mikor mar dolgozni kezdel.
2019. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Meg hát! Sőt, nyelv piercinget is vennék neki, azt szeretik a fiuk.
2019. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

határeset, pont az a kor, amikor már teret kell neki adni.

de szerintem a festést megengedném, a piercingről megmondanám a vélményem egyszer (undorítónak tartom!) de elfogadnám, ha berakatja.

36/ffi

2019. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

A te korodban nekem fekete-kék csíkok voltak a hajamban. :) Tetoválást 12 éves korom óta szerettem volna, ahogy orrpiercinget is.

22 voltam mikor az első tetoválás lett és 25 amikor a második + piercing.


16 évesen nem érdemes maradandót tenni a testeddel, az ízlések is változnak, ahogy te is sokat fogsz még változni ahogy haladsz előre a korban. Ahogy az egyik válaszoló is írta, előbb érdemes "fake" dolgokkal kipróbálnod mindent, mielőtt élesen belevágsz.


26/N

2019. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szia. Én egy évvel fiatalabb voltam nálad amikor lett orr piercingem, és nem septum, hanem oldalt amilyet te is szeretnél. Ugyan ennyi idősen lett vörös a hajam egy része (fele kb), és egyáltalán nem tűntem ki vele. Ha világos hajad van, akkor azt könnyebb festeni, és nem kerül annyiba, mintha sötét hajon lenne csinálva (de ha szeretnéd, szerintem teljesen megéri). A piercingel kapcsolatban meg... Attól függ hova mész szúratni. Néhány helyen vagy szülővel kell menned, vagy meg kell adnod a számukat és azt ki is próbálják hogy ne legyen később gáz abból hogy a szülő tudta nélkül csináltad.
2020. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!