Bizarr picit vagy nem?

Figyelt kérdés

Lányom 23 éves ,igen tudom nagykorú,nincs beleszólásom,nem is akarok beleszólni,boldog a mostani párjával,de nektek nem lenne az furcsa,hogy a férfi 30 a lányom 23.

Elsőre nem is furcsa az,hogy van egy 23 és 30 éves.7 év korkülönbség,de ha azt az oldalát nézzük,hogy amikor a lányom 1 éves lett a pasi már általános első osztályos.

Amikor a lányom kezdte az iskolát akkor már a pasi középiskolába járt.

Amikor a lányom elballagott a pasi már egyetemen volt.

Amikor a lányom leérettségizett a pasi akkor végzett a diplomával.

Végig gondoljuk ezt az oldalt engem ettől kirázz a hideg.

Nektek ez nem bizarr kicsit ?


Leszögezném nincs bajom senkivel,nem szólok bele,csak érdekel a véleményetel erről,bizzar picit ebből a szemszögből vagy csak én látom így.?


És most ne anyuka apuka 10 év korkülönbségséggel gyertek,hanem az én szemszögem alapján nézzétek a dolgot.



2019. nov. 9. 07:58
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
89%

a 7 év nem olyan durván sok. kicsit ugy reagálsz mint 17 vagy 27 év lenne köztünk. Egyébként a fėrjem is 7,5 évvel idősebb de sokan egykorunak hisznek minket, mert fiatalos a férjem.

Szóval a lényeg az hogy ők jól kijönnek, a többi nem számít

2019. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 qkker1 ***** válasza:
96%
12 évvel vagyok idősebb a feleségemnél, ez neked mennyire bizarr?
2019. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
91%
Rossz gondolatok vannak a fejedben. Felejtsd el őket. Nem 1 é es korában bújt vele ágyba a 8 éves barátja. Szerintem az bizar, hogy ezen gondolkozol. Anyám és apám között 10 év van. Ők volt, hogy nevetgéltek ezen. Furcsa hogy neked meg bizar. Van ehy munkatársam aki 53 éves most kérte meg a barátnője kezét aki 23. Na az bizar. Nem kamu.
2019. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
9%

ma 09:35


"Van eGy munkatársam aki 53 éves most kérte meg a barátnője kezét aki 23. Na az bizar. Nem kamu."


OKOS A PASI,PERSZE AZ EMBEREK 100%A IRIGYKEDIK MERT A FIATALABBAT VÁLASZTOTTA AKINEK MÉG FESZES MINDENE..

2019. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk 11 év van. Nem gondolkozom azon, hogy mit csináltunk korábban, ez hülyeség. Az a bizarr, hogy ezen agyalsz.
2019. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
80%
7 év az nudli. Nincs ebben semmi bizarr. Valószínűleg sok időd van agyalni. (Amúgy lányom pont 23, férje pont 30 éves:)
2019. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
97%
Ha annyival lenne idősebb, hogy akár az apja lehetne, azt érezhetnéd bizarrnak, de így semmi okod rá. Most mindketten ugyanazt akarják, a lányod boldog, a párja ezek alapján hozzá való. A gyerekkori dolgaik semmit nem számítanak, mert a jelenben összeillenek. A 14 éves fiú észre se vette volna, ha elmegy mellette a 7 éves lányod, és 21 évesen sem akarta leteperni a 14 éves lányt, ezen kár agyalni. Akkor kerültek össze, amikor már elmosódnak ezek a korkülönbségek, az életvitelük is azonos. Nyugodj meg.
2019. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
80%
Én a páromat 10 éves kora óta ismerem és 5 év van köztünk. Engem nem zavar, de persze megkaptam én is már, hogy ez milyen bizarr, de engem tényleg nem érdekel, hisz nem a 10 éves kislány kori énjébe szerettem bele. A szerelem már csak ilyen, valahonnan ismerni kell a másikat. Ráadásul a lányodék mégcsak nem is gyerekkoruk óta ismerik egymást, hanem most ismerkedtek meg. Két felnőtt ember.
2019. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
89%
Hú de sok szabadidőd lehet hogy ilyen hülyeségeken gondolkozol.
2019. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
82%
Én 16 évesen jöttem össze a 26 éves párommal és így 4 év után is együtt vagyunk. Hozzáteszem, mindig is idősebbek között mozogtam. Nem érződik annyira a korkülönbség, egyébként kinézetre se. Az én felfogásom szerint, az még okés korkülönbség, ha nem lehetne az apám. Azon meg nyilván mi poénkodunk, hogy ő már csajozott, mikor én még a csattogós lepkét tologattam, de egyáltalán nem vagyunk rosszul a gondolattól.
2019. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!