Bizarr picit vagy nem?

Figyelt kérdés

Lányom 23 éves ,igen tudom nagykorú,nincs beleszólásom,nem is akarok beleszólni,boldog a mostani párjával,de nektek nem lenne az furcsa,hogy a férfi 30 a lányom 23.

Elsőre nem is furcsa az,hogy van egy 23 és 30 éves.7 év korkülönbség,de ha azt az oldalát nézzük,hogy amikor a lányom 1 éves lett a pasi már általános első osztályos.

Amikor a lányom kezdte az iskolát akkor már a pasi középiskolába járt.

Amikor a lányom elballagott a pasi már egyetemen volt.

Amikor a lányom leérettségizett a pasi akkor végzett a diplomával.

Végig gondoljuk ezt az oldalt engem ettől kirázz a hideg.

Nektek ez nem bizarr kicsit ?


Leszögezném nincs bajom senkivel,nem szólok bele,csak érdekel a véleményetel erről,bizzar picit ebből a szemszögből vagy csak én látom így.?


És most ne anyuka apuka 10 év korkülönbségséggel gyertek,hanem az én szemszögem alapján nézzétek a dolgot.



2019. nov. 9. 07:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
77%

35ös vagyok! tudom kėrdező hogy nem te voltál.. ezt nem is állítottam..

Csak valamelyik "beteg" válaszoló a kommentem után reagálta azt amit bemasoltam..

2019. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó nem én irtam neked de mondjuk nem értem miért nem a saját dolgoddal doglalkozol. Nekem pl. Te írtál telejsen felesleges privát levelet.
2019. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ez sok lenne, nem kezdenék ennyivel idősebb férfival, de ha boldogok...Ez még nem az a korkülönbség mint pl: van barátnőm, akinek 20 évvel idősebb férje van és most jönnek a problémák, hogy a férfi betöltötte a 64-et.

De az durva, hogy itt betegezitek a kérdezőt...

2019. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
49%

81%


Azt a privit a 48% írhatta. Ő szokott fröcsögve ilyeneket hőbörögni egy másik kategóriában.

2019. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%

Tehát te az élet furcsaságaira gondolsz.

Hogy ha belegondol az ember, akkor már ez meg ez megtörtént.


Nincsen bajod ezzel, teljesen rendben vannak, igazából akármelyik párt is nézhetnénk, fura lenne, hogy x év van köztetek.


Igen, ezzel egyetértek, hogy érdekes.

Az élet apró furcsaságai.

2020. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!