Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesapám üldözési mániás...

Édesapám üldözési mániás lett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. nyár végén kezdte mondani azt hogy a szomszéd bejár az ő személyes élettereibe, (munkahely, anyukája lakása, kert) figyeli őt, rosszindulatúan. Nagyon abszurd dolgokat is mondott hogy kötelet köt a kéményre és úgy jön be az erkélyünkre, meg hogy megégette őt éjjel meg hogy valami motoroskulccsal tud bemászkálni a lakásba. 50 éves most az apukám.

Azóta ez súlyosbodott, mert már állandóan őt figyeli, és nem egyszer hangoztatta már hogy megöli a szomszédot, levágja a fejét, illetve olyanokat is mondott hogy magát öli meg (mit csináljak, öljem meg magam hogy elhidd? megyek a dunának, végső megoldás a halál) folyton ilyen kijelentéseket tesz... meg hogy persze hogy ő a hülye meg hogy hülyének nézzük őt.

Anyukám már orvoshoz akarta őt vinni de apám anyja nagyon szemét ember és megakadályozta apám meg hallgat rá, megrekedt kb a gyerekkorban nemtudott felnőni.

Nem tudom mi lesz így.

Ma este is gond volt, 1 órát telefonált lent a hidegben anyám már kikészült teljesen, aztán éjfélkor azzal keltett hogy segítenem kell neki kocsival ki kell vinnem szigetszentmiklósra.

elmondta hogy 10 éve szeretője van és most az az új hogy a szomszédunk szerinte sérüléseket csinált a testére, vagy pedig viszonyuk van. elvittem oda és az utcákban kellett 10-20 al menni és figyelni a nő házát, de sehol nem láttunk semmit, aztán hazamentünk.. 4re értünk haza.

most is felhivott telefonon mert otthon maradtam hogy figyeljem hogy ott van e a szomszéd kocsija vagy nincsen. meg hogy majd fotózzam le.

iszik is sajnos.. nem keveset.

Anyukámtól soha semmi szeretetet nem kapott mert anyukám sem egészséges mentálisan de most az egy másik dolog itt most ebből van nagyon nagy probléma..

Mire számítsak mi lesz így? már éjszakám sem lesz ettől az egésztől?

Mit tegyek????

rettenetesen kivagyok lelkileg, nem tudom magam összeszedni már sirni se tudok igazából, már a kedvenc sorozatomat is kezdem nem nézni pedig az jelentette nekem a mindent eddig, de már abba is kezdem ezt látni basszus


Anyukám meg ahogy lereagálja.. mint egy hisztéria meg állandóan csak ez a téma .


Magánéletem már nincs emiatt, folyton korán haza kell jönnöm pedig van párom de nem tudok vele lenni mert anyám azt mondja hogy ő nem akarja egyedül hallgatni azokat amit mond. Ha meg nem mond semmit akkor is bánatos meg ideges.


és ne gyertek olyanokkal h költözzek el , mert én sem vagyok mentálisan egészséges, dolgozok is szóval nem vagyok egy ingyenélő és lány vagyok szóval nekem lehet


bocsánat ha televagyok helyesírási hibákkal de egyszerűen nagyon tönkre vagyok menve úgy érzem és nem tudom mi jön meg..


segítsetek könyörgök

23/l



2019. nov. 19. 13:51
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
rendben, elmeselem majd. meg olyanokat mond apam hogy na majd o mindent elmond a haziorvosnak, hat mondjon is, pont jo helyen nyitja ki a szajat😃😃😅😅😅😅
2019. nov. 19. 15:22
 32/49 anonim ***** válasza:
És beszéljetek az anyjával, hogy ti nem bírjátok tovább elviselni, fogadja be, mert tőletek mennie kell, mert durva, féltek tőle.
2019. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
meg van egy kocsija és az tud dudálni meg az enyem is tud es szoktunk olyat hogy dudálunk
2019. nov. 19. 15:53
 34/49 A kérdező kommentje:
ez csak vegso megoldas elobb orvos kell
2019. nov. 19. 15:53
 35/49 anonim ***** válasza:
4%
Te, mivel te magad írod, hogy apád-anyád szellemileg visszamaradott, nem lehet, hogy örököltél tőlük mindent, és az egészet csak te képzeled be? Mi lenne, ha tréfából te mennél el előbb egy orvosnak elmondani mindezt? Csak mert megfigyeltem, hogy mostanában rengeteg 23 éves lány panaszkodik az apjára ezen az oldalon, és erős a gyanúm, hogy mind te vagy. Csakhogy minden kérdésben más és más a család körülötted...
2019. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

utolsó: te h.. vagy b.... nem vagyunk szellemileg visszamaradottak, hanem mentalis bajaink vannak a ketto nem ugyanaz! nem kepzelek be semmit. nem fogok neked magyarazkodni.


nem tudom kik panaszkodnak még nem szoktam nézegetni de ez egy valós problema. nem kivanom hogy valaha is megtapasztald! -.-

2019. nov. 19. 17:18
 37/49 anonim ***** válasza:
62%
Mindig van pár féleszű hozzászóló, ne foglalkozz vele.
2019. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Amúgy nem lehet hogy a piálástól kattant meg? Amikor "lát" dolgokat olyankor részeg? Vagy amikor a szomszédról hiszi hogy követi? Az exem a vége felé már kezdett ilyen lenni, mert az ivás mellett egy önző agresszív barom is volt. Szóval mindenkinek neki állt képzelt beszólások, meg tettek alapján. Rám fogta hogy eldugtam a holmiját amit részegen elveszített stb.

Szerintem az is lehet hogy apád totál benyomva eszeli ki ezeket a képzelgéseket. Csak te magadnak sem akarod bevallani. Talán simán csak alkesz nem elmezavaros.

2019. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
amikor részeg akkor sokkal sokkolóbban és agresszívabban mondja ezeket a dolgokat, viszont amikor nem részeg akkor is állítja hogy mindez valós...
2019. nov. 19. 18:03
 40/49 A kérdező kommentje:
meg peldaul azert szoktunk olyat csinalni hogy apam, en es a parom kocsikkal talalkozunk (mind harmunknak van kocsija, nekem egy yaris, apamnak egy opel omega, paromnak egy corsa) , és dudálva haladunk. anyam ezt sem nezi jo szemmel de nekunk ez jó. ilyenkor jolerezzuk magunkat
2019. nov. 19. 18:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!