Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesapám üldözési mániás...

Édesapám üldözési mániás lett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. nyár végén kezdte mondani azt hogy a szomszéd bejár az ő személyes élettereibe, (munkahely, anyukája lakása, kert) figyeli őt, rosszindulatúan. Nagyon abszurd dolgokat is mondott hogy kötelet köt a kéményre és úgy jön be az erkélyünkre, meg hogy megégette őt éjjel meg hogy valami motoroskulccsal tud bemászkálni a lakásba. 50 éves most az apukám.

Azóta ez súlyosbodott, mert már állandóan őt figyeli, és nem egyszer hangoztatta már hogy megöli a szomszédot, levágja a fejét, illetve olyanokat is mondott hogy magát öli meg (mit csináljak, öljem meg magam hogy elhidd? megyek a dunának, végső megoldás a halál) folyton ilyen kijelentéseket tesz... meg hogy persze hogy ő a hülye meg hogy hülyének nézzük őt.

Anyukám már orvoshoz akarta őt vinni de apám anyja nagyon szemét ember és megakadályozta apám meg hallgat rá, megrekedt kb a gyerekkorban nemtudott felnőni.

Nem tudom mi lesz így.

Ma este is gond volt, 1 órát telefonált lent a hidegben anyám már kikészült teljesen, aztán éjfélkor azzal keltett hogy segítenem kell neki kocsival ki kell vinnem szigetszentmiklósra.

elmondta hogy 10 éve szeretője van és most az az új hogy a szomszédunk szerinte sérüléseket csinált a testére, vagy pedig viszonyuk van. elvittem oda és az utcákban kellett 10-20 al menni és figyelni a nő házát, de sehol nem láttunk semmit, aztán hazamentünk.. 4re értünk haza.

most is felhivott telefonon mert otthon maradtam hogy figyeljem hogy ott van e a szomszéd kocsija vagy nincsen. meg hogy majd fotózzam le.

iszik is sajnos.. nem keveset.

Anyukámtól soha semmi szeretetet nem kapott mert anyukám sem egészséges mentálisan de most az egy másik dolog itt most ebből van nagyon nagy probléma..

Mire számítsak mi lesz így? már éjszakám sem lesz ettől az egésztől?

Mit tegyek????

rettenetesen kivagyok lelkileg, nem tudom magam összeszedni már sirni se tudok igazából, már a kedvenc sorozatomat is kezdem nem nézni pedig az jelentette nekem a mindent eddig, de már abba is kezdem ezt látni basszus


Anyukám meg ahogy lereagálja.. mint egy hisztéria meg állandóan csak ez a téma .


Magánéletem már nincs emiatt, folyton korán haza kell jönnöm pedig van párom de nem tudok vele lenni mert anyám azt mondja hogy ő nem akarja egyedül hallgatni azokat amit mond. Ha meg nem mond semmit akkor is bánatos meg ideges.


és ne gyertek olyanokkal h költözzek el , mert én sem vagyok mentálisan egészséges, dolgozok is szóval nem vagyok egy ingyenélő és lány vagyok szóval nekem lehet


bocsánat ha televagyok helyesírási hibákkal de egyszerűen nagyon tönkre vagyok menve úgy érzem és nem tudom mi jön meg..


segítsetek könyörgök

23/l



2019. nov. 19. 13:51
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

"meg van egy kocsija és az tud dudálni meg az enyem is tud es szoktunk olyat hogy dudálunk"


???????????

Na ez mindent megmagyaráz....

2019. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Anyukám már orvoshoz akarta őt vinni de apám anyja nagyon szemét ember és megakadályozta


aztán mégis hogyan?

2019. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
92%

Ma este is gond volt


Írod ezt délután kettőkor... Tuti, hogy apád a bolond???

2019. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
94%

A kérdező kommentje:

utolsó: te h.. vagy b.... nem vagyunk szellemileg visszamaradottak, hanem mentalis bajaink vannak a ketto nem ugyanaz!


De, ugyanaz. Gond van a fejetekben. Ez az indulatkitörés is nagyon jellemző, nem hisznek neked, hát őrjöngsz. Hetek óta írkálod itt más és más családdal azt, hogy téged agyonkínoznak. Sétálj már el tényleg csak úgy viccből egy orvoshoz.

2019. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

"meg peldaul azert szoktunk olyat csinalni hogy apam, en es a parom kocsikkal talalkozunk (mind harmunknak van kocsija, nekem egy yaris, apamnak egy opel omega, paromnak egy corsa) , és dudálva haladunk. anyam ezt sem nezi jo szemmel de nekunk ez jó. ilyenkor jolerezzuk magunkat"


wtf??

2019. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Ezzel arra akar utalni, hogy van a családban a betegségek ellenére is egyfajta cinkosság, összekacsintás, nem idegenek egymásnak, de te, utolsó, olyan paranoiás vagy, hogy ebben is valami gyakorikérdéses összeesküvést látsz biztosan.
2019. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

látom nagyon sok válasz jött, annyi hogy én az aspergerem miatt szeretem a dudálást, volt már hogy itt gyakorin is ilyen jellegű kérdést tettem fel közlekedés kategóriába, de hasonlóan bunkó válaszok jöttek nem értem hogy miért. de én ezzel nem ártok senkinek + nekem az aspergerem az kezelve van.

és én rá tudtam őket venni hogy néha menjünk dudálni. a gondok ellenére is.


de most amúgy nem ez a lényeg. a kérdésem nem kamu, tegnap viszonylag rendben volt apukám.

de azért szar kétségek közt élni hogy kitudja mi lesz megint meg hogy mire megy haza az ember


megpróbáljuk anyuval orvoshoz vinni.

2019. nov. 20. 16:15
 48/49 anonim ***** válasza:
Fluanxol depot havi injekció, és máris megszűnik a paranoia meg a hallucinálás.
2019. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Savlekotő ***** válasza:

utolsó: te h.. vagy b.... nem vagyunk szellemileg visszamaradottak, hanem mentalis bajaink vannak a ketto nem ugyanaz!


Kurvára egy kutya a kettő, egész család retardált,ide vezet a mentális sérültek szaporodása. :(

2020. máj. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!