Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy kidobott a családom?

Figyelt kérdés
2 éve egyedül élek, nem beszélnek velem, nem találkozunk. Nagyon rossz lelki állapotban vagyok.

2019. nov. 28. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi?

Keves az info!

2019. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tudod feldolgozni, fordulj pszichológushoz. Én eljöttem otthonról még azelőtt, hogy kidobtak volna, de már nagyon sok éve nincs velük kapcsolatom, nem is akarom, hogy valaha legyen. Viszont a gyerekkorom traumáiból nem tudtam egyedül kilábalni, néhány év terápia kellett hozzá. Nem szégyen segítséget kérni.
2019. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Engem is kidobott a családom. Azóta sikeresebb vagyok, több a barátom és sokkal jobban érzem magam. Én úgy fogtam fel hogy nem hatraltatnak végre és tudok a celjaimra figyelni. Egyedül az ocsemmel tartom a kapcsolatot. Kitartás!
2019. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem mindegy mi miatt dobtak ki. Ok nélkül nem taszítanak ki senkit össznépien.
2019. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván volt valami oka is!


Vagy csak ok nélkül csinálták?

2019. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lelki gondjaim miatt nem viselkedtem velük szépen. Részletekbe nem mennek bele. A lényeg hogy ami nálam kialakult mentális zavar, az nem csak az én hibám. Részük van benne, ezért nem érzem fernek, hogy mindent rámkennek és ilyen szinten egyedül hagynak támogatás nélkül.
2019. nov. 28. 17:59
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Hány éves vagy?
2019. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
de mindegy miért dobták ki. a kérdés megválaszolása szempontjából nem releváns a ok. a kérdés az hogy dolgozza fel. szóval tanácsokat adjatok , ne azt keressétek jogosan dobták -e ki a kérdezőt.
2019. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el őket, s állj a saját lábadra.
2019. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresed a bajt? Ha már részük volt benne, hogy szétestél, akkor mért akarod tovább rontani a helyzeted? Nem tudod őket megváltoztatni, csak magadat tudod megváltoztatni. Menj pszichológushoz, ha egyedül nem megy. Nem szégyen segítséget kérni.
2019. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!