Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ketsegbe esetten kerek tanacso...

Ketsegbe esetten kerek tanacsot? Parom volt "kapcsolatabol" levo gyerek es annak anyja ugyeben.

Figyelt kérdés

Van egy parom, 8 honapja vagyunk egyutt, eleg nagy leptekbe haladunk, elso honapok utan osszekoltoztunk, eljegyzes nem reg stb.

Neki van egy fia o most 9 honapos. Egy ket ejszakas kalandbol lett, de azt mondja hogy nem tervezte de megtortent es mostmar feleloseget kell valalnia erte. Ezeket tudtam a kapcsolat elejen, de ahogy o eloadta nekem a tortenetet egeszen utolso honapig az nem arrol szolt mint ami most van.

Hetente kuld penz a gyereknek es hetente latogassa. A fiu anyjat utalja, tobbszor elmondta hogy nem akar surun menni latni a fiat hogy az anyjaval ne keljen talalkozni stb. Neki nem csaladja van csak egy fia amit rengetegszer elmondot. Hat rendben.


Multkor beleolvastam a beszelgetesukbe ( egymas telefonja nezheto barmikor)

A no kerdore vonja mikor hol van, hazaert e. Szia anya szia apa koszonesek. Selfik kuldese hogy hazaert mire a reakcio: nem kell bizonyitanod tudom hogy jo fiu vagy. Latni akarlak uzenetek a notol majd miutan parom nem ertette hogy mert akarja latni persze mentete a helyzetet.

Egyutt plazazgatas harmasba, etterem.. Mire szovateszem ugyis az a valasz hogy a fiamal mentem o meg jott mert meg kicsi.. De mint egy csalad kozos fotok nevetgelve az etterembe blabla..


Jelenleg parom nem dolgozik 3 hete igy nem ad penzt a nonek amit megbeszeltek, amint munkaja lesz ad ujra. Rengeteg fizetni valonk van amit egyedul nem birok es mindent en oldok meg mert o ket forintot se bir intezni. Tegnap hivta a gyerek anyja hogy penz kell, egybol ugrott kolcson kerni mikozbe itthon hegyekbe allnak a szamlak es a kisujat nem mozditana meg.


Elegem van, en nem igy mentem a kapcsolatba bele, es fogalmam sincs mit csinaljak.


Ha veszekszek mindig azvan hogy megoldjuk, de nem old meg semmit es meg en vagyok a hulye hogy szovateszem a dogokat hisz az a fia az meg az anyja.

Folyton en vagyok hatterbe nyomva.

A no nevet kb 2x ha halottam hisz barkibel beszel : anyja a fiamnak Olyan kellemetlen ezt naponta 20x hallani. Ki hivot? Az anyja a fiamnak.


Ne haragudjatok ha elirtam valamit, epp veszekedtunk emiatt es a konnyektol alig latok.

Koszonom.



2019. nov. 28. 16:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
91%

Nő létedre, nem csak magatokat tartod el, de még ennek a szerencsétlennek a gyerekét is te pénzeled!?!?!?

M E N E K Ü L J !!!!!!!!!!

Csak kihasznál!

Ne sírj, ne rinyálj, hanem cselekedj! Az ilyen “férfiaktól” mentsem meg minket az Isten! Ámen!

2019. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%
Annyira mégsem utálhatják egymást, ha összejött az a gyerek. Te belecsöppentél ebbe a borzalmas szituácóba, nyilvánvaló hogy amiről először úgy gondoltad hogy meg fogjátok tudni oldani, az nem működik olyan egyszerűen. A gyerekes férfi az nem csak egy férfi magában, hanem egy csomagban jár vele a gyerek és annak anyja. Nagy tűrőképesség kell hozzá, van akiknek működik, de ti sajnos nem ilyenek vagytok. A gyerekkel mindig lesz valami, könnyen lehet hogy az anyuka majd rátok sózza ha programja van, a gyerek apánál akar majd aludni (tehát nálad is), mindig a gyerek lesz az első, ezzel nem versenyezhetsz. Még nem olyan hosszú ez a kapcsolat, minél előbb megszabadulsz ettől a helyzettől, annál könnyebb lesz.
2019. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
98%
Itt nincsen mit megbeszélni. Pillanat alat páros lábbal kirúgni, mert cudarul ráfzol.
2019. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem ismernék személyesen is ilyet, el se hinném, hogy tényleg vannak ilyen buta libák, mint te. Meg is érdemled. Szüljél neki te is, az a biztos.
2019. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem fogja elhagyni úgysem. A kérdező idejött írni egy panaszáradatot, tehát még mindig van ereje foglalkozni az egésszel, ami azt jelenti hogy reménykedik, hogy változik a helyzet. Ha annyira meg akarta volna oldani, gyakori nélkül is kihajította volna a pasit. Ebben az esetben hiába beszélünk neki. Úgysem fog tenni semmit, előbb borjazik le neki egy kölköt ő is mintsem lépne a francba.
2019. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon hirtelen belementél ebbe a kapcsolatba. Addig menj tőle külön,amíg téged is fel nem csinál. A másik. Téged miért nem hív el magával,mikor a gyereket megy látogatni? Nem gyanús?
2019. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem sajátmagadat alázod meg azzal, hogy vele vagy, játszik veled, úgy játszik, ahogy ő akar... Nem tudom mi szándéka volt a gyors összeköltözéssel, eljegyzéssel, vagy imponáló volt, hogy kalandor? Nem tudom, végülis itt is kettőn áll a vásár.
2019. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezeket 9 év után tudnád meg, akkor lehet, hogy azt mondanám, hogy érdemes elgondolkozni a kapcsolat jövőjén, de szaros 9 hónap után gondolkodás nélkül hagynám ott. Már ha persze elmenne az eszem és egyáltalán összeállnék egy ilyen jellemtelen gyökérrel. De ha neked ez kell, hát ez kell, mindent elárul rólad, hogy ezt az embert a párodnak nevezed.
2019. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
93%
Anyanak apanak hivjak egymast es beszamolnak merre mikor hol vannak? Menekulj. Ez nem normalis , ezt akkor se kell turni ha gyerekevel egyutt vallaltad a palit
2019. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
94%
Ezek lehet,hogy együtt vannak és te vagy a bankjuk.Kihasználnak "anya,"apa.Ha eszed van, máris lépsz.
2019. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!