Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ketsegbe esetten kerek tanacso...

Ketsegbe esetten kerek tanacsot? Parom volt "kapcsolatabol" levo gyerek es annak anyja ugyeben.

Figyelt kérdés

Van egy parom, 8 honapja vagyunk egyutt, eleg nagy leptekbe haladunk, elso honapok utan osszekoltoztunk, eljegyzes nem reg stb.

Neki van egy fia o most 9 honapos. Egy ket ejszakas kalandbol lett, de azt mondja hogy nem tervezte de megtortent es mostmar feleloseget kell valalnia erte. Ezeket tudtam a kapcsolat elejen, de ahogy o eloadta nekem a tortenetet egeszen utolso honapig az nem arrol szolt mint ami most van.

Hetente kuld penz a gyereknek es hetente latogassa. A fiu anyjat utalja, tobbszor elmondta hogy nem akar surun menni latni a fiat hogy az anyjaval ne keljen talalkozni stb. Neki nem csaladja van csak egy fia amit rengetegszer elmondot. Hat rendben.


Multkor beleolvastam a beszelgetesukbe ( egymas telefonja nezheto barmikor)

A no kerdore vonja mikor hol van, hazaert e. Szia anya szia apa koszonesek. Selfik kuldese hogy hazaert mire a reakcio: nem kell bizonyitanod tudom hogy jo fiu vagy. Latni akarlak uzenetek a notol majd miutan parom nem ertette hogy mert akarja latni persze mentete a helyzetet.

Egyutt plazazgatas harmasba, etterem.. Mire szovateszem ugyis az a valasz hogy a fiamal mentem o meg jott mert meg kicsi.. De mint egy csalad kozos fotok nevetgelve az etterembe blabla..


Jelenleg parom nem dolgozik 3 hete igy nem ad penzt a nonek amit megbeszeltek, amint munkaja lesz ad ujra. Rengeteg fizetni valonk van amit egyedul nem birok es mindent en oldok meg mert o ket forintot se bir intezni. Tegnap hivta a gyerek anyja hogy penz kell, egybol ugrott kolcson kerni mikozbe itthon hegyekbe allnak a szamlak es a kisujat nem mozditana meg.


Elegem van, en nem igy mentem a kapcsolatba bele, es fogalmam sincs mit csinaljak.


Ha veszekszek mindig azvan hogy megoldjuk, de nem old meg semmit es meg en vagyok a hulye hogy szovateszem a dogokat hisz az a fia az meg az anyja.

Folyton en vagyok hatterbe nyomva.

A no nevet kb 2x ha halottam hisz barkibel beszel : anyja a fiamnak Olyan kellemetlen ezt naponta 20x hallani. Ki hivot? Az anyja a fiamnak.


Ne haragudjatok ha elirtam valamit, epp veszekedtunk emiatt es a konnyektol alig latok.

Koszonom.



2019. nov. 28. 16:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Sajnalom, hohy.a.valaszolok tobbsege meg teged is lehulyez. Nagyon megertelek sajnos.neha akaratlanul.belemaszik az ember ilyen kapcsolatokba vagy inkabb csuszik. Gomdolom ez korabban csak baratod.szepen.levett a labadrol.

Ahohy ietad az elejen az alpjan a valosag az, hogy a no nem.tud rolad. Vagy ha tud azota mar ugy tudja te nem.vagy vagyis nem az vagy akinek hiszed mgad. A "tudom hohy jo fiu vagy" annyit jelent asszonyi nyelven tudom nem csalsz.meg. Egy iyen ferfi, aki plazazik a gyereke anyjaval es.szelfit nyomatnak.barmit barkinek be tud adni a lanykeres arra lehetett jo, hogy alhidd te vagy a legfontosabb. Anyukaval.a szwlfozgetes stb meg arra jo, hohy neki.beadj o a legfomtosabb.


Minden kapcaolatot szakits meg vele es ne hagyd.megtevesszen ujra. Sok ilyen van sajnos. En is belefutottam mar nehanyba.

2019. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
92%
Én is írtam már,de nem hülyéztelek le,én vltm az aki írta,h elolvasta az összes kommentet. Figyelj,ne te menekülj még a sajat lakasodból. viccelsz? még a végén nem vagy otthon azt lecserélteti a zárat? Jó oké,csak nem,de érted mire akarok kilyukadni? A sajat lakasod a végén nem a tied lesz? Jóég....és nem hagyd magad. Igen megfog győzni valamivel,hogy maradhasson,de könyörgöm NE ENGEDD!!! Az eszeddel gondolkozz most és ne a szíveddel!!! H anincs hova mennie mehet az exehez..... teljesen mindegy,de ne hagyd magad meggyőzni ugyis ez a célja,biztos mindennel kedveskedni fog stb. Én tudom mennyire szar. nem rég talalkoztam az exemmel,teljesen felvillanyozott,és rájöttem,még szeretem ezt a fiút. AZtán visszafogtam magam,és azt mondtam magamnak,h bármennyire fáj az eszeddel gondolkozz,ne a szíveddel. Hozzatennem a szivemmel szokta,de most nem. Mert tudom,h nem lennék mellette boldog. Nem aki iszik,amellett nem. És dohanyos férfival se szeretek csokolozni stb... ugyh semminek se dőlj be könyörgöm!! Maradj otthon,és küld el. akár hétvégén is. ez a te lakásod!
2019. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
A fiú anyját NEM utálja! Ha utálná, nem hívnák egymást apának-anyának, és nem plázáznának együtt. Ez a férfi hazudik neked!!!
2019. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének vagy nézve, és arra jó vagy hogy fizesd a számlákat.Addig menekülj amíg nem lesz neked is gyereked tőle.
2019. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy ez te lakásod, akkor küldd el. Szabadulj meg tőle, ebből sehogy se lesz normalis kapcsolat
2019. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
95%
Hagyd ott a levesbe! Milyen dolog ez, hogy te tartasz el egy pasit nő léttedre!? Ha vele maradsz, vállald a következményeit! Jól kikészülsz majd idegileg, meg majd téged is felcsinál, és otthagy a gyerekkel. No meg a jó sok fizetni váltóval. Csak nehogy neked kelljen majd megadni azt is, amit kölcsön kéreget, hogy a kölykét eltartsa! Nekem tuti nem kéne ilyen pasi!
2019. nov. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne hétfőig menjen el, cuccoljon össze és menjen el ma.

Sajnálom, biztosan nagyon rossz most neked. De hidd el, inkább most add ki az útját, mint majd x év múlva, amikor közös gyerek és közös hitel is össze fog kötni titeket. Ez tényleg csak rosszabb lenne idővel, engedd el inkább az elején. 8 hónapot ki fogsz hamar heverni, sőt, meg is fogsz majd könnyebbülni idővel.

Ez egy baromira egészségtelen kapcsolat volt és valószínű idővel meg is csalt volna a nővel.

Te meg mindig mellozve lettél volna, látod most is szart a tartozásaitokra, de a nőnek ha kellett pénz, azonnal ugrott. Később is ez lenne. Engedd el, keress jobbat, legyél boldog majd mással

2019. nov. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban te a bankautomata vagy. Hagyd ott, és máskor ne olyannal kezdj, akinek minden hónapban más nőben van a farka, ráadásul kotont se képes hőzni. Eszméletlen, mennyire bele van nevelve a nőkbe, hogy ha egy pasi villant egy gyűrűt, már hasra kell előtte esni...
2019. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kidobtad már?
2019. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Ettől csak jobbat fogsz találni hidd el, ez nem kapcsolat volt
2019. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!