Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ketsegbe esetten kerek tanacso...

Ketsegbe esetten kerek tanacsot? Parom volt "kapcsolatabol" levo gyerek es annak anyja ugyeben.

Figyelt kérdés

Van egy parom, 8 honapja vagyunk egyutt, eleg nagy leptekbe haladunk, elso honapok utan osszekoltoztunk, eljegyzes nem reg stb.

Neki van egy fia o most 9 honapos. Egy ket ejszakas kalandbol lett, de azt mondja hogy nem tervezte de megtortent es mostmar feleloseget kell valalnia erte. Ezeket tudtam a kapcsolat elejen, de ahogy o eloadta nekem a tortenetet egeszen utolso honapig az nem arrol szolt mint ami most van.

Hetente kuld penz a gyereknek es hetente latogassa. A fiu anyjat utalja, tobbszor elmondta hogy nem akar surun menni latni a fiat hogy az anyjaval ne keljen talalkozni stb. Neki nem csaladja van csak egy fia amit rengetegszer elmondot. Hat rendben.


Multkor beleolvastam a beszelgetesukbe ( egymas telefonja nezheto barmikor)

A no kerdore vonja mikor hol van, hazaert e. Szia anya szia apa koszonesek. Selfik kuldese hogy hazaert mire a reakcio: nem kell bizonyitanod tudom hogy jo fiu vagy. Latni akarlak uzenetek a notol majd miutan parom nem ertette hogy mert akarja latni persze mentete a helyzetet.

Egyutt plazazgatas harmasba, etterem.. Mire szovateszem ugyis az a valasz hogy a fiamal mentem o meg jott mert meg kicsi.. De mint egy csalad kozos fotok nevetgelve az etterembe blabla..


Jelenleg parom nem dolgozik 3 hete igy nem ad penzt a nonek amit megbeszeltek, amint munkaja lesz ad ujra. Rengeteg fizetni valonk van amit egyedul nem birok es mindent en oldok meg mert o ket forintot se bir intezni. Tegnap hivta a gyerek anyja hogy penz kell, egybol ugrott kolcson kerni mikozbe itthon hegyekbe allnak a szamlak es a kisujat nem mozditana meg.


Elegem van, en nem igy mentem a kapcsolatba bele, es fogalmam sincs mit csinaljak.


Ha veszekszek mindig azvan hogy megoldjuk, de nem old meg semmit es meg en vagyok a hulye hogy szovateszem a dogokat hisz az a fia az meg az anyja.

Folyton en vagyok hatterbe nyomva.

A no nevet kb 2x ha halottam hisz barkibel beszel : anyja a fiamnak Olyan kellemetlen ezt naponta 20x hallani. Ki hivot? Az anyja a fiamnak.


Ne haragudjatok ha elirtam valamit, epp veszekedtunk emiatt es a konnyektol alig latok.

Koszonom.



2019. nov. 28. 16:43
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg üljetek le és beszéljétek meg a dolgot. Mond el ha tényleg veled akar lenni akkor az exével szakítsa meg a kapcsolatot, max a gyerek miatt beszéljenek illetve ha megy a gyerekhez akkor szeretnél te is vele menni, mivel elvileg te vagy az új családja. Ha ebbe nem egyezik bele akkor viszlát
2019. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom: a gyerek 9 hónapos, ti 8 hónapja vagytok együtt, az első hónapokban összeköltöztetek.


Mégis mire számítottál? Törődj bele, hogy nem utálja a gyereke anyját. Ha ìgy lenne, akkor küldené HAVONTA a gyerektartást és menne x időközönként látogatni. Ehelyett hetente többször átmegy, elmennek együtt programozni stb.


Ráadásul ezeket most te finanszírozod. Biztos, hogy tudja az "excsaj", hogy te vagy a pasidnak?


Itt a tanácsom: összepakolsz és lelépsz. Ő meg azonnal visszahúz az exnőhöz, amit most is csinál. Totál hülyének vagy nézve.

2019. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd amig nem lesz neked is gyerek egy ilyentol nagyon kihasznal a leirtak alapjan. Ez nekik egy csalad nem csak a gyerekrol szol ezt te is tudod. Hihetetlen, hogy eddig is turtel ne akarj mar egy ilyen ferfitol barmit is. Kitartast
2019. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!