Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti 30 év feletti, mamahotelben...

Ti 30 év feletti, mamahotelben élő férfiak, megéri ez nektek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy anyagilag biztos megéri, de nem hiányzik a szabadság, az önállóság, a normális párkapcsolat?

2019. dec. 10. 14:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%

"És igen, házUNK, mivel a leendő örökségem."


Fu de hányadék ember lehetsz, kb. mintha várnád, hogy szüleid meghaljanak, aztán feléld a nehéz munka árán megszerzett vagyonukat...mustang mi...lol. Nem is bírnád fent tartani azt az autót.


Nem a mamahotelséggel van a baj, hanem hogy némelyik óriási csecsemő a szülei életét keseríti meg idősebb korukra. :(

2019. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy megéri nekik, és még ki is kérik a mamahotel kifejezést, ők csak áldozatok...

Ismerek közvetlen környezetemben is ilyet, a munkahelyen, illetve az élet minden területein próbálja játszani a nagymenő, magát nagyra tartó egyént, holott még mindig az anyja mossa, vasalja ruháit.

A legtöbbem vajmi kevés pénzt adnak haza, spórolni ugyanúgy nem spórolnak.

Szánalmas, álszent bagázs a nagy részük.

2019. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Eleg unalamas mar ez a tema...

En ugyan 26 evesen koltoztem kulon de teljesen megertem azt aki a szuleinel lakik 30 ev felett.

Ha nem ismerem meg a parom akkor lehet most is szuleimmel elnek, ki tudja. Egyedul nehez lenne lakast fenntartani, raadasul Magyarorszagon.

Vannak barataim akik kulon koltoztek alberletbe es ha nem kapnak anyagi segitseget a szuloktol akkor nem tudnanak megelni az alberletben.

1 gyerekkori baratom van akinek nem okoz gondot az alberlet fizetese de neki nagyon jo allasa van.


Kulfoldon a fiatalok lakotarsakkal elnek ha nincs parjuk.

Ebben az esetben is egyutt laksz valakivel es nem vihetsz fel csak ugy noket a lakasra mert tiszletben kell tartani hogy nem egyedul vagy a lakasban es a lakotarsad nem kivancsi arra hogy hogyan nyogdecseltek szex kozben a szomszedos szobaban.

Ha szuleiddel laksz attol meg lehetsz onallo, megcsinahatod magadnak a mosast, nem kell engedelyt kerni ha mennel valahova, fozni is tudsz magadnak, stb.

Baratnod is lehet csak sajnos a magyar noknek tul nagyok az elvarasaik. 30 evesen legyen sajat lakas, auto es penz nyaralasra.

2019. dec. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
47%

#10 "Mivel jobb az,ha lakótársakkal vagy élettárssal élsz?"

- mert őt/őket én választottam, szemben a szülőkkel

- mert nincs az a téveseszméjük, hogy irányíthatnak

- mert nem akarnak nevelni, beleugatni az értékrendembe, párkapcsolati életembe, munkavállalásomba, stb

- egyszer sem kell végighallgatnom az "amíg az én kenyeremet eszed" röfögést...

na ilyenek...

2019. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó!

Amit leírtál azok a "mérgező" szülők.

Nem mindenkinek ilyenek a szülei.


A párkapcsolat pedig nem garancia semmire.

Olyannal is találkoztam,aki azt mondta,hogy párnak nem is ad ki albérletet,mert ha szétmennek,kereshet új bérlőt.

2019. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%

"Nem mindenkinek ilyenek a szülei."

Szerencsére... de annyira nem is ritka, sajnos.


"A párkapcsolat pedig nem garancia semmire."

Ja... az életben általában nincs semmire garancia. A párkapcsolat annyiban sanszosabb - mint említettem is - hogy az ember a párját önmaga választja, amíg az anyját-apját nem. (anyámmal 1 légtérben 5 perc alatt leordítottuk egymás fejét, a párommal 22 éve húzzuk egy légtérben:))

2019. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
63%

"Normális párkapcsolat pedig nem egyenlő feltétlen az együttéléssel,sőt,sokszor pont megrontja a kapcsolatot."


De mondjuk az sem használ a kapcsolatnak azért, ha a szülői házba kell járkálni nemi életet élni.

2019. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
18%

Akik szerinted családostúl az anyósuknál élnek azok hogyan élnek nemi életet?


Vegyenek házad neked a szüleid,ha ennyire szégyenlős vagy!

Nem mindenki örököl,tudod.....

2019. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
18%

Ha gyerekeid lesznek hogy fogsz mellettük nemi életet élni?


Vagy az egy fokkal kevésbé gáz,mintha az anyós hallana meg?

2019. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
43%
"Vagy az egy fokkal kevésbé gáz,mintha az anyós hallana meg?" - nyilván, lévén az ember a saját gyerekeit maga neveli...
2019. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!