Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti 30 év feletti, mamahotelben...

Ti 30 év feletti, mamahotelben élő férfiak, megéri ez nektek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy anyagilag biztos megéri, de nem hiányzik a szabadság, az önállóság, a normális párkapcsolat?

2019. dec. 10. 14:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%

Rendben.


Mondjuk elköltöztem. Most a lakástól 5 percre van a meló. Ha itt bérelek lakást, akkor az olyan 2-300.000 forint. Ami a fizum fele. Tehát bérlek egy lakást egy olcsóbb környéken, 150-ért mondjuk. A kocsit hová teszem, hiszen albérletesnek nem jár ingyen matrica a parkolásra? És miért utazzak pénzért a melóba, mikor most besétálok? Miből csajozzak, ha egyből hó elején - 150? Ja, és a szüleimnek is adok, MAGAMTÓL 100-at, akkor eztán ne adjak?


És ezt azért, hogy megfeleljek egy olyan nőnek, akit úgyis csak dugni akarok 1-2 alkalommal, nem elvenni, és aki ráadásul ilyen természetű is lehet: [link] És ezeknek kéne megfelelnem és miattuk feladni a kényelmem???


A nag

2019. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Ja, 6. voltam.
2019. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
17%

Na,igen,én is ezt akartam írni vélhetően női kommentelőnek,ha már a "hol szexeljünk" témát hozta fel.


Miért érné meg egy pasinak azért albérletbe menni,hogy ugyanazzal a nővel szexeljen,aki a szexért cserében még uralkodni is akar rajta,amikor otthon élve a szüleivel saját szobája van,és a +pénzt mindig más nőre költheti?



Ha valakivel komolyak a szándékaid,akkor azzal bizonyítod be,hogy te is és a partnered is éltek a szüleitekkel,amíg nem gyűlik össze annyi pénz,hogy lakást tudtok venni.


Általában viszont az ilyen nők megakarnak szabadulni otthonról,mert nem bírnak alkalmazkodni,és hát kell egy pasi,akit meg lehet fogni ehhez:d

Értem én,csak hát,annyira átlátszó:)

2019. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%

" nyilván, lévén az ember a saját gyerekeit maga neveli."


Ezt nem értem.

Mi köze a nevelésnek ahhoz,hogy téged zavar az,hogy mások hallják,hogy szexelsz a férjeddel?


Vagy arra gondolsz,hogy addig elküldöd őket vidámparkba?

2019. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
20%

Megint a 6. vagyok.


Visszakérdezek!


Mondjuk van külön lakásom. Miért is nekem legyen? a nő nem tud venni magának? Miért tőlem várja el?

De gondolom 100-ból 99 besértődne, ha közölném, hogy nem kell, mert annyira csóró, hogy anyuéknál lakik a pink szobájában.


Vagy a nőknek lehet?

2019. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
57%
#24 "Mi köze a nevelésnek ahhoz,hogy téged zavar az,hogy mások hallják,hogy szexelsz a férjeddel?" - mondjuk az, hogy a szexet egy természetes dolognak, az élet részének fogja fel, vagy valami szörnyű tabunak, szégyellni valónak, stb... én pl. tudom, hogy a saját gyerekemet nem fogom valláserkölccsel fertőzni... az anyós hiteire viszont nincs ráhatásom... capisce?
2019. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
61%

"Ha valakivel komolyak a szándékaid,akkor azzal bizonyítod be,hogy te is és a partnered is éltek a szüleitekkel,amíg nem gyűlik össze annyi pénz,hogy lakást tudtok venni." - hát kinek a pap, kinek a papné, kinek a sekrestyés szamara...

Én biztosan nem úgy keresnék TÁRSAT, hogy aztán még évekig a szüleimmel éljek családi életet... mi olyan 1 év után költöztünk össze (akkor töltötte be a párom a 18-at) és azóta együtt vagyunk...

2019. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%

Miért a vallásos anyósod szerint a szex bűn?

Gondolom a monogám nemi élet ellen nincs kifogása.

Vagy ez ennyire jellemző lenne?Nem hinném.

2019. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
61%

Na,látod,mondtam.

18 éves voltál.

Általában azok csinálják ezt,akik megakarnak szabadulni otthonról.

Aztán lutri,hogy mi lesz a későbbiekben,a legtöbben nem a tiniszerelmükkel élik le az életüket.


Mondjuk itt a kérdés a 30 felettiekhez szól.

Egy 30 éves már általában nyugodtabb,tudja mit akar az életben,és nem ugrik bele mindenbe vakmerően.

Lehet túl is vannak 1-2 csalódáson,így inkább otthon maradnak,gyűjtögetnek.


Ebben a jelenlegi helyzetben pedig nem is csoda.

Nagyon felment az ingatlanok ára,és bizony inkább önerőből összeszedném én is,mintsem hitelt vegyek fel egy bizonytalan partnerre.

Egy pasi 40 évesen is találhat magának nőt.

Akkor is lesz bőven olyan 30 éves,aki szívesen tenné bele a készbe a fenekét.

Viszont ha nem jön be a dolog,akkor nem kell eladnia a lakást és felezni.

Na,sokan ezt teszik,ők általában a 40 felettiek,akik ismét hazaköltöznek a szüleikhez,mert nincs más megoldás.

2019. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
61%

#28, az anyósom szerencsére nem vallásos... de egy vallásos szülőnek simán lehet hasfájása a házasság előtti szexszel is...


#29

"(akkor töltötte be a párom a 18-at) "


"Na,látod,mondtam.

18 éves voltál."

Ejj, az a fránya pontos olvasás...:)

2019. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!