Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan birkózzak meg a fájdalo...

Hogyan birkózzak meg a fájdalommal?

Figyelt kérdés

Kulföldön élek több mint öt éve és sikerek helyett betegsegek jöttek, plusz , hogy egyedul nevelem a gyerekem, aki kamasz.

Gond az, hogy anyám többezer kilométerre tölunk es emiatt naponta beszelunk órákat a skypeon. Nagyon rossz igy, mert mivel nincs annyi penzem , hogy hazautazzak szinte soha .

Anyamnak sincs annyi. Ideköltözni nem mer, mert nekem nincs jó anyagi helyzetem es mar idös , otthon körbeveszik a rokonok

Több rokonom is meghalt es nem tudtam a temetesre menni

Hazaköltözni nem tudok mert a gyerek német ovódába es iskolába jár , nem volna könnyu neki ha innen kiszakitanám, ö se akarja

Sokszor élni nem akarok , ketteszakadtam ebben a helyzetben!

Miböl meritsek eröt , mert a gyereknek szuksege van rám...

Anyam is maholnap meghal es egy pohar vizet se tudok neki adni



2019. dec. 19. 01:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Abból meríts erőt, hogy a gyerekdnek van rád szüksége, anyádnak nincs. Anyád érzelmileg zsarol. Ha valóban szeretne, írna levelet, küldene csomagot, összespórolná a kiútra és a visszaútra valót (nem egy nagy összeg ám!), és akkor is jönne hozzád.


Csak akkor fogsz kettészakadni, ha anyádra nem csukod rá az ajtót. Végleg. Biztos, hogy megérdemli azt a pohár vizet?

2019. dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
Andizsuzsi, bárhogy számolom, nekem sem jön ki. Vagy pedig a kérdező nem tudja, hogy mit jelent a kamasz szó.
2019. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Kérdező!

Több gyermeked van?

Ha itthoni lakóhelyeden távol kerülnél attól,hogy munkahelyet találj akkor nem érdemes hazajönni.Továbbá,akár óvodás,akár iskoláskorú a gyermekednek vannak barátai /ha óvodás együtt mennek iskolába/,megszokta az ottani kúlturát nagyon nehéz onnan visszalépni.

Nálunk "csak az osztályfőnökök állandósult hiánya" jelentettek problémát,ám ez is kettétörte az osztály közel 40%-nak a sorsát!

A gyermeked idegennek érezné az itteni környezetedet,beleértve az otthon,iskola,szokások,a körülvevő közeg is ismeretlen a nagymamától kezdve /ő is sokat változhatott mióta elmentél/,az osztálytársak,tanárok,orvos és lehetne sorolni.

Nem vagyok biztos abban,hogy Magyarországon még szegényebb lennél,hiszen napjainkra semmi és senki nem védi a dolgozókat,így anyaként sem lenne biztos helyed!

Esetleg te tudnál jobban fizető állást találni?

Ha albérletben laksz,lehet attól ólcsóbbat találni?

Nézd át a kiadásaidat mit tudsz nélkülözni.

A németek mással végeztetik el az otthonuk takarítását:ha egy héten egyszer vagy kétszer mennél az megoldható?

A gyermekedet minden téren hazavághatod egy költözéssel!

Szerintem ne gyere haza.Akik külföldön dolgoztak azoknak személyes sértés ami nálunk történik:hivatalos ügyintézés,orvosi szolgáltatások,közlekedés és a legkirívóbb az emberek kúlturáltsága!

2019. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

Anyád érzelmileg zsarol. Ha valóban szeretne, írna levelet, küldene csomagot, összespórolná a kiútra és a visszaútra valót (nem egy nagy összeg ám!), és akkor is jönne hozzád.


Aha. Miért, a kérdező nem spórolhatná össze???

2019. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves az a gyerek?
2019. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
31%

Hat nem tudom, nekem mar sikerült leszakadnom anyámról, nem beszelünk minden nap, de még csak minden héten se. Én kinn maradnék a gyerekeim es a sajat magam jobb jövője miatt is. Gondolom nem vagy meg 50, tudnál munkahelyet valtani is. Nem pedig haza szaladni anyuhoz. Ugy beszélsz rola mintha a szerelmed lenne.

De jol értem hogy ő a beteg? Tudjatok pontosan mennyi ideje van? Ha nem, felesleges felemészteni magad minden percben hogy vajon mikor hal meg. Ha meg tudjatok hogy mar nagyn rosszul van, kiveszed a szabadságod és haza látogatsz 2 hétre. Nem kell a gyereknek a szülei mellett ülni, meg van a saját életük. Akkor is ha már öreg/haldoklik. Mert most ott hagynal mindent külföldön haza jonnel, megvárod mig meghal...aztan mi lesz? Gondolom ha kinn nem keresel jól itthon még úgyse. Nyomorogni fogtok majd?

2019. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek?
2019. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 qkker1 ***** válasza:
74%

Kifogás kifogás hátán!

Európából maximum 200 euróból haza tudsz költözni Magyarországra!

2019. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyik napról a másikra éltek, annyi pénzed nincs hogy hazajuss, de a gyerek dönti el, hogy akar-e menni vagy sem. :D


Spórolj, anyud is spóroljon (majd visszaadod neki) és költözzetek haza! Szarul élni Magyarországon is lehet, de legalább itt vagy a családod, akire lelkileg is számíthatsz. A gyerek meg majd megszokja.

2019. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
14 eves a gyerek
2019. dec. 19. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!