Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan birkózzak meg a fájdalo...

Hogyan birkózzak meg a fájdalommal?

Figyelt kérdés

Kulföldön élek több mint öt éve és sikerek helyett betegsegek jöttek, plusz , hogy egyedul nevelem a gyerekem, aki kamasz.

Gond az, hogy anyám többezer kilométerre tölunk es emiatt naponta beszelunk órákat a skypeon. Nagyon rossz igy, mert mivel nincs annyi penzem , hogy hazautazzak szinte soha .

Anyamnak sincs annyi. Ideköltözni nem mer, mert nekem nincs jó anyagi helyzetem es mar idös , otthon körbeveszik a rokonok

Több rokonom is meghalt es nem tudtam a temetesre menni

Hazaköltözni nem tudok mert a gyerek német ovódába es iskolába jár , nem volna könnyu neki ha innen kiszakitanám, ö se akarja

Sokszor élni nem akarok , ketteszakadtam ebben a helyzetben!

Miböl meritsek eröt , mert a gyereknek szuksege van rám...

Anyam is maholnap meghal es egy pohar vizet se tudok neki adni



2019. dec. 19. 01:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Egy gyerekem van
2019. dec. 19. 16:00
 22/28 anonim ***** válasza:
93%
Akkor hogy jár óvodába, ha 5 éve vagy kint?
2019. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
15 éve vagyok kinnt , bocs
2019. dec. 19. 16:04
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem beteg anyám
2019. dec. 19. 16:05
 25/28 anonim ***** válasza:
81%
14 éves gyerekkel akkor tudsz hazaköltözni, ha ki tudod fizetni a fizetős német sulit, ami gondolom nem megy. Érettségi után viszont jöhetsz ha akarsz
2019. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy nagy katyvasz kamu.
2019. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
69%
Hát az, egy nagy katyvasz. Ha mégis igaz lenne, te tehetsz arról, ha 15 éve kint vagy és nincs semmi tartalékod.
2019. dec. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

A 14 éves gyerek kamaszkorban van. Ilyenkor nagyon sérülékenyek!

Ha Magyarországon járt volna iskolába,akkor is fennáll,hogy nem tud beilleszkedni!Jelen esetben,még úgysem. Az iskolákból nagyon sok pedagógus hiányzik,elhagyták a pályát. Nem beszélve az eltérő tananyag követelmény miatt mennyire fog lemaradni?

2019. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!