Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek helytelenül...

Szerintetek helytelenül viselkedtem, vagy jól cselekedtem? Most én vagyok a családban a közellenség.

Figyelt kérdés

Apám mindig kitesz rólam képeket a megkérdezésem nélkül. De egy alkalomkor nem csak egyet, hanem olyan 20-at. Múltkor is egy ebédnél folyton fotózott engem és a testvéreimet, majd egy csomó képet kitett rólunk. Többször kértem, hogy fejezze be, meg ne tegyen ki rólam képet. Mindig azzal jött, hogy az ő FaceBook-ja és azt tesz ki, amit akar.

Most pedig túl lőtt egy határt. Amikor voltunk nyaralni, akkor bejött a szobába és lefotózott engem meg a tesóimat, ahogy alszunk. És tegnapelőtt a tesóm szülinapjára ezeket kirakta. Azok s képeket is kirakta, amin csak én vagyok.

Ez nagyon felhúzott. Kértem, hogy vegye le, de nem vette. Délután meg megfogtam a telefonját és levettem Facebookról majdnem az összes olyan képet, amelyiken rajta vagyok.

Erre ő bedühödött, elmondott mindennek. Most én vagyok a család szemében a közellenség.



2019. dec. 22. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%

Apad is volt fiatal ezert csak van emleke arrol, hogy milyen ha beegetik. Probalkozz errol az oldalrol. Nem tudom mennyire ert az fb-hez. De esetleg tanitsd meg neki. Mondd el hogy mas le tudja lopni, meglesni a kepeket e nem szeretned magad se egy mem foton se az osztalykirandulason viszontlatni ahogy nevetnek rajtad stb.

Azaz hass az erzelmeire, hogy apa de olyan benan nezek ki amikor tele van a szajam es nem orulok hogy kesobb majd a szulinapi bulin ezzel jon a piri neni vagy ha az apad es a te kozos ismeroseid ezzel nyaggatnak.

Mondd el neki azt ha csinal egy csoportot/albumot amiben csak te a tesok anyad es o an benne es oda oszt meg (vagyis csak nektek teszi lathatova) kepeket, akkor oke belefer, de nem akarod hogy a nagyi a nagyneni es meg x 100 ismeros ezen csamcsogjon.

Azt is elmondhatod, hogy utosebb 1-3 kepet foltennie ha mar annyira posztolni akar, mert elhiheti senki nem nez vegig 20-30, de mar 10 kepet sem. Senki! Persze ez ellentmondana annak akkor te minek aggodsz de mond hogy sajnos abberalt kivetelek es nagyon raerosok mindig vannak.:-)


Amugy ha lenne esze akkor olyan beallitassla osztana meg hogy ismerosok koveve te es akkor nem tudnal rola es nem is zavarna. Ettol fuggetlenul persze nem illene a tiltakozasod mellett barmit is kitennie rolad, amin felismerheto vagy.

De maskor azert ne lepj be a fiokjaba es torolj mindent. Lehet o csak oda mentette azokat es mashova nem vagy feltoltotte es a telojarol mar torolte. Lehet ezert merges annyira. Tanitsd meg neki valami tarhely hasznalatat ahova felteheti a fotoit...

2019. dec. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
98%
Jelentsd a facebook-nak, hogy te szerepelsz a képen, és nem engedélyezted a kép feltöltését (a képnél a 3 pöttyre kattintva vannak asszem ilyesmi lehetőségek). Ha túl sok képét jelentik apukádnak, előbb-utóbb rá fog szállni a fb :D És természetesen ezzel a jelentéssel le is törli a fb a képeket.
2019. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amerikában volt aki ezért feljelemtette a szüleit és meg is nyerte a pert. Neked van igazad ne hagyd! Vagy tegyel ki róla te is ultragaz fotókat ne nem ért a szóból. Szerintem elmegy a kedve az első alsógatyas fotó után :)
2019. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!