Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elég rossz helyzetbe kerültem...

Elég rossz helyzetbe kerültem így karácsony előtt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok

Sosem volt szuper kapcsolatom szüleimmel, mióta bátyám meghalt...

Most viszont, van egy párkapcsolatom

Párom 34éves

Borzasztóan imádjuk egymást

Viszont a családom, úgy döntött, hogy karácsony előtt kitalálja, hogy ez nekik nem tetszik...

Úgy volt hogy 25én találkozok vele

De nem

Ezt sem engedik...

Tiltanak

Fenyegetőznek feljelentéssel...


És hirtelen ők nem tudtak arról, hogy vele vagyok....

Én lettem a "család szégyene"



Csak tanácsot szeretnék kérni...

Ilyenkor mit tudok tenni?



2019. dec. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 A kérdező kommentje:

#25

Nem kölyke... GYEREKE (kérlek)


És de 100%ban komoly kérdés


köszönöm a véleményedet:)

2019. dec. 24. 14:54
 32/80 anonim ***** válasza:
73%
Tehát már uralkodik is rajtad.
2019. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem foghatnak annyira szigorúan otthon, ha úgy tudsz járni dolgozni, 4-6-8(?) órában, hogy nem is tudnak róla a szüleid.

A 34 éves, felnőtt, dolgozó pasas meg szégyellje magát, aki közös programok alkalmával elfogadja, hogy egy iskolás kiskorú fizesse a részét, akit ő egyébként kedvére használgat!

A többi agymenés nem érdekel, a lényeget előttem leírták!

2019. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom mennyire ostoba vagy. De látom senki véleménye nem érdekel. Akkor minek írtad ki a kérdést?

Egy igazi ostoba tinipcsa vagy akit az orránál fogva vezetnek.

Apád helyében mind a kettőtöket rommá verném.

39/F

2019. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
80%

Micsoda idill lehet hétvégente egy friss, 4 hónapos kapcsolatban a gyerekkel együtt minden időt hármasban tölteni...

Mondjuk igaza van a csávónak, ha neked ez megfelel, nem kell valakit megkérnie, hogy vigyázzon a gyerekre. Igazából nem csak munkából bébiszitterkedsz, hanem a kapcsolatod is ebből áll. Ingyen vigyáztok rá közösen, plusz a te részedet te fizeted amúgy is a harmadannyi pénzedből, mint ami neki van. Mindjárt megtapsolom, hogy a fogamzásgátló tablettát (ami nem gyógyszer!) ő fizeti. Micsoda lovag!

Az tök jó, hogy bemutatott a gyerekének, de azért kicsit beteges, hogy mindent hármasban csináltok.

Tudod, mért vált el? Mért neveli egyedül a gyereket? Mert abból elég sok dolgot le tudnál szűrni, ha ismernéd a sztorit.

2019. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
6%

A sok savanyú irigy ellenére én igenis támogatlak. Önmagában 2 szám nem jelent semmit, csak a többiek ennél tovább nem hajlandók gondolkodni...


A feljelentéssel fenyegetés, mint többen leírták, butaság, kamu részükről.


Viszont az igaz, még nem vagytok együtt annyi ideje, hogy nyugodt szívvel az összeköltözést lehetne javasolni, esetleg barátnőhöz, rokonhoz tudnál költözni.

2019. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
84%

#36-os szerintem az ellenzők kevés százaléka az, akinek a két fél kora lenne a kifogása.

A kérdező leírása alapján ez az ember egy manipulatív, hatalommániás, kapuzárási pánik elől menekülő smucig alak.

Csak ezt még nem látja a kislány.

Mert kislány még.

Remélem ameddig nem fejezi be a sulit, nem fogja semmire rávenni a fickó. Mert akkor ott fog állni nem soká csak 8 általánossal, két gyerekkel (mert a csávójét is ő fogja nevelni) a világ előtt és nem fog tudni magával semmit sem kezdeni. És majd család mellett felnőtt képzésben pénzért teszi le az érettségit, amit most ingyen megtehet.

Mert ha a csávó azt mondaná neki, hogy 18 éves leszel és hozzámköltözöl, szó nélkül menne ez a lány.

2019. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
8%

És ezt mégis miből szűrted le? Mert alig ír a férfiről valamit. Egyedül a kaja közösben fizetése lehetne furcsa. De hatalommánia, meg kapuzárás :)

Egy 17 évest meg ne kislányozzunk már le...

2019. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
84%
A 34 éveshez képest kislány.Főleg agyban, nem lát át a pasas játszmázásán.
2019. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 Papucs112 ***** válasza:
75%

Nem tudom hogy keveredtél össze egy ilyen emberrel de belegondolni hogy egy kétszer ennyi idős csávóval (ha jobban tetszik bácsival) legyek... :$. Nem mondok semmit mert előttem mindenki leírta amit mondanék, annyit teszek hozzá hogy elég gáz hogy egy defektes csávó kell neked akinek ráadásul egy gyereke is van. Tipikus apakomplexus. Gondolom te is vágysz rá hogy 18-20 évesen már szülj (és ne legyen karriered csak egy érettségid) mert ő viszont már a 40et fogja taposni akkor. Mire te meg 40 leszel ő 57, gondolom akkor is a szottyos papika fog kelleni.

Ne haragudj finomabban nem tudtam leírni mert gyökér vagy és nem fogod fel.

17/l

2019. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!