Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elég rossz helyzetbe kerültem...

Elég rossz helyzetbe kerültem így karácsony előtt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok

Sosem volt szuper kapcsolatom szüleimmel, mióta bátyám meghalt...

Most viszont, van egy párkapcsolatom

Párom 34éves

Borzasztóan imádjuk egymást

Viszont a családom, úgy döntött, hogy karácsony előtt kitalálja, hogy ez nekik nem tetszik...

Úgy volt hogy 25én találkozok vele

De nem

Ezt sem engedik...

Tiltanak

Fenyegetőznek feljelentéssel...


És hirtelen ők nem tudtak arról, hogy vele vagyok....

Én lettem a "család szégyene"



Csak tanácsot szeretnék kérni...

Ilyenkor mit tudok tenni?



2019. dec. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:

#35

Óó

Mindemellet magunkra is van időnk:)

Eddig sem kellett senkit megkérnie, hisz ezelőtt is megoldotta egyedül


Attól, hogy vele vagyok, és van egy kisfia, még nem lettem önjelölt bébiszitter...

Természetesen leülök a gyerekkel

Mert miért ne ülnék

De nem hagy ott vele

Nem nekem kell a gyerek körüli feladatokat elintézni 100%-ban

Persze segítek, hisz a párom kisfia

De a kettő között van egy kevéske eltérés:)



Nem azt mondtam, hogy minden egyes alkalommal fizetek


De egy gyrost vagy épp egy hamburgert hagy fizessek már ki magamnak:)

Nem vagyok senkire rászorulva

Nem szereti, hogy fizetek

De elfogadja:)


Igen fizeti a fogamzasgatlot

Előrelátó

Nekem sem akar rosszat


Nem mindent harmasban csinalunk... errol szo sem volt



Es igen, tudom miert valt el... tisztaban vagyok vele:)

2019. dec. 24. 15:36
 42/80 anonim ***** válasza:
73%

fúúúúj

most te vagy 17 ő ugye 34, 10 év múlva te még csak 27 leszel, de ő 47 éves aki ráadásul kapuzárási pánikba esik... rá 10 évre te még csak 37 ő már 57 éves tata lesz,jeeeee

mit képzel? illet volna kivárnia legalább amíg 18 leszel, az lett volna az igazi férfias hozzáállás, nem az hogy egyből ágyba visz és rögtön rád löki a gyerekét, mert így kapott egy dögös, kúrható pót anyukát XD

kérdező naív vagy, sok szerencsét hozzá-.-"

2019. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
84%
az én párom ha nem szereti, hogy fizetek, nem is engedi, szóóóval ez csak egy külön színjáték neked " jaj ne fizesd ki, mert én vagyok a férfi...na jó ha ennyire ki szeretnéd fizetni..." és ez a luxus hogy elvisz hambit enni XDXDXD
2019. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
79%
A lenyeg kerdezo: lila köd van még előtted mi tudjuk mire értjuk mert vagy ebben a szakaszban vagyunk vagy meghaladtuk már mint a 35 éves parod. En semmi jót nemlátnék hosszu távon egy most 17 évessel minthogy dugjam! Én is 35 vagyok pedig. Sajat idejet húzza a srác is.
2019. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 A kérdező kommentje:

#36

Nagyon szépen köszönöm

Igen csak szám...

Ami engem hidegen hagy:)

Én boldog vagyok vele, ahogy ő is az...


Azzal tisztában vagyok, hogy nem tudnak feljelentést tenni...


És egyenlőre nem is költözünk össze...

Fentebb írtam, hogy mint minden normális kapcsolatban, mi is letisztáztuk az elején az alapokat!


Sajnos kizárt, hogy bárhova is tudjak menni...


De mégegyszer köszönöm a válaszod:)

2019. dec. 24. 15:48
 46/80 anonim ***** válasza:
59%
oké ha csak szám akkor vedd alapul hogy elolvasol mindent a férfiak problémáiról, hogy melyik korszak mivel jár , milyen agyi elbutulással, tisztába tevéssel akár, mert ő sokkkkkal előbb öregszik meg mint te és a végén nem a párja, hanem a tisztába tevő nővérkéje leszel. Most így gondolod,de 20 év múlva fárasztó lesz, hogy csak NEKED lesz energiád a pici neveléséhez ő meg már egyre kevésbé bírja és nem akar majd sehova menni.Hogy honnan tudom? ismerősöméknél pont ugyanez volt:P
2019. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
79%

Miért előre látás, hogy a fogamzásgátlót fizeti?

Szerintem ameddig nem éltek együtt, addig az óvszer is elég és kényelmes. Ha csak hétvégente találkoztok, még pénztárca barátabb is az óvszer.

Ha együtt éltek, persze egyszerűbb és olcsóbb a tabletta.

De gondolom ő nem szereti az óvszert, és muszáj már most is tablettát szedned.

2019. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
95%
az óvszer biztonságosabb amíg amúgy nem mentetek el mindketten nemi betegséget kiszűrő vizsgálatra (férfiaknál sok betegség amúgy tünetmentes)
2019. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
20%

Na mégegy példa hogy a 16-25 éves fiúk miért magányosabbak. Nem csak a férfitöbblet az ellenségünk, vagy a "többnejűség" de 35 évesek lopják le előlünk a 20 éves csajokat. És hogy kiéljék magukat azok is akik nem jutottak nőhöz ebben a korban ugyanezt fogják csinálni. Nagyon jó, ez is ellehetetlenít attól, hogy barátnőm legyen. Tanácsolom, hogy keress a saját korosztályodban pasit. Álljon már vissza a rend.

20/szűz/f

2019. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
87%
na igen kíváncsi vagyok hogy a te nagy Ő-d miért nem talált párt a saját korosztályában-.-" valószínűleg ő is egy 17 éves szintjén van, ami viszont a 34 éves nőknek nem imponál.
2019. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!