Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elég rossz helyzetbe kerültem...

Elég rossz helyzetbe kerültem így karácsony előtt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok

Sosem volt szuper kapcsolatom szüleimmel, mióta bátyám meghalt...

Most viszont, van egy párkapcsolatom

Párom 34éves

Borzasztóan imádjuk egymást

Viszont a családom, úgy döntött, hogy karácsony előtt kitalálja, hogy ez nekik nem tetszik...

Úgy volt hogy 25én találkozok vele

De nem

Ezt sem engedik...

Tiltanak

Fenyegetőznek feljelentéssel...


És hirtelen ők nem tudtak arról, hogy vele vagyok....

Én lettem a "család szégyene"



Csak tanácsot szeretnék kérni...

Ilyenkor mit tudok tenni?



2019. dec. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
64%
Pedig ez többet ért volna ez a téma. Kár, hogy nincs több írás már
2019. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező igencsak eltűnt, sajnos.

Biztosan a pasijánál van, mert sikerült köszönnie az ablakon.

2019. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk annyi elgondolkodtató hogy: van e különbség hacsak a szexet nézzük, hogy egy 17 éves egy 16-18 assal szexel vagy egy 34 évessel. Tehát ez a része úgy gondolom lehet minőségibb egy tapasztaltabb utóbbival. Itt ha előrébb tekintünk, hogy milyen jövőjük lehet na az más kérdés. De tényleg mivel lehetne rosszabb, hogy egy tapasztalatlan 14 18 éves pocsékolja a lányodat minthogy egy idősebb? Ugyanúgy megdugja valaki.
2019. dec. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
97%

Minek ide még több válasz?! Adott egy 17 éves tinilány akinek az öntudata nagyobb mint az esze. Összeállt egy 34 éves pasival aki kúrogatja, akinek van egy kölyke és egy exasszonya. Szegénynek fogalma sincs róla hogy mennek a dolgok, miként működik a világ. Azt hiszi hogy 17 évesen okosabb mindenkinél, és csak azt a választ fogadja el amiben igazat adnak neki. Most itt ennél többet minek!?

Majd a pasi őt is teherbe veri, 18-19 évesen ott lesz egy gyerekkel. A pasi majd lelép mint az előzőnél és keres egy friss husit. Kb ennyi a történet.

Jah nem...

A kérdező majd jön hogy van-e esélye 19 évesen egy 2 éves gyerekkel társat találni...és majd rárepül a sok kanos lúzer, és a kör elkezdődik elölről.

Egy 17 éves tinilány akinek NULLA élettapasztalata van de okosabbnak hiszi magát mindenkinél garantáltan belebukik az életbe. A szülei sem tudnak mit tenni, max kidobják otthonról ha elmúlt 18 éves. Őszintén szólva nem irigylem a szülőket sem. Én tuti agyonverném mindkettőt, bevállalnám a felfüggesztettet.

2019. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk tenyleg nincs tibb a témában.
2019. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
55%
Hagyjátok már békén, nem látjátok, hogy hiányzik ehhez a dologhoz minden tapasztalata? Úgysem hisz el nektek semmit. Most jól érzi magát, ez akár egy-másfél évig is kitarthat. Nem veri a pasi, nem szidja, hadd élvezze az életet, amíg lehet. Ha baj lesz, visszamegy a szüleihez, be fogják fogadni, hiszen most is óvják, csak nem túl szerencsés stílusban... Túléli, lesz tapasztalata az ilyenről is.
2020. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
73%
Naja. Így lesz egy szét kúrt kiskorú lányuk a szülőknrk. Huuuuu gondolom erre vágyik mindenki.
2020. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
95%
Valóban van rá esély, hogy ez az ember befogja, mint gravitációval a nehéz bolygó a holdját, és a lány észre sem fogja venni, hogy csicska válik belőle. Teljes kontroll alatt. Ismerek egy nőt, az huszonéves korától 45 éves koráig teljesen a férjének rendelte alá magát, mindenről a pasi döntött, illetve a nő átengedett neki minden döntést. 45 évesen egyszer csak lehullt a hályog a szeméről, és rájött, hogy pocsék házasságban él.
2020. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim válasza:
100%
4 hónapja atombiztos kapcsolat,na ne röhögtessük már egymást!! Felnőtt ilyet nem ír(-:
2020. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
39%
Mizújs kérdező? Jólmeg vagytok?
2020. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!