Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elég rossz helyzetbe kerültem...

Elég rossz helyzetbe kerültem így karácsony előtt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok

Sosem volt szuper kapcsolatom szüleimmel, mióta bátyám meghalt...

Most viszont, van egy párkapcsolatom

Párom 34éves

Borzasztóan imádjuk egymást

Viszont a családom, úgy döntött, hogy karácsony előtt kitalálja, hogy ez nekik nem tetszik...

Úgy volt hogy 25én találkozok vele

De nem

Ezt sem engedik...

Tiltanak

Fenyegetőznek feljelentéssel...


És hirtelen ők nem tudtak arról, hogy vele vagyok....

Én lettem a "család szégyene"



Csak tanácsot szeretnék kérni...

Ilyenkor mit tudok tenni?



2019. dec. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó!

Mocskos a szád.

Amúgy pont ugyanolyan vagy mint a többi némber, akiket kirúgott az exe.

Addig álomlovag volt, utána pedig maga a sátán.

Hát persze...

2019. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
44%
Nekem rögtön az jutott eszembe, ami ugyan gusztustalan, de... Belegondoltal már, hogy mikor 5 éves voltal, egy gyerek... Ő már érett felnőtt férfi volt, vagyakkal, szexualitással... Fuj. Gyerek vagy még mindig, egy friss husi, aki belül szűk és roppanos... Már bocsi, de hányingerem van, az ilyenek nem férfiak, vagy mondok jobbat... Szinte a lánya lehetnél.... Belegondoltal? Ha te lennel ennyi idős, mint ő és valami 35 éves a fiatalkorú lányod rá nyomulna rá? Hát én addig kergetnem, ameddig bele nem fulladna a tengerbe... Igen, tengerbe, de az ocean is jó..
2019. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
81%
61: már miért lenne mocskos a szám? Tudod te egyáltalán, mit jelent az? Egy csúnya szót sem írtam. Ha bármelyik jelzőt meg kell indokolni, szívesen megteszem, a többség egyet fog velem érteni.
2019. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
78%
Csak arra gondolj ha nem jön össze amit elterveztetek,egyedül maradsz.Szüleid nem biztos hogy vissza fogadnak.Azután tényleg hogy fel kell majd nőjél.
2019. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
74%
Ő vette el a szüzességed? Mert így még jobban érthető ez a tűzön vizen ragaszkodásod? Azért tényleg ésszel! Bár gondolom éjszaka nálad nem a jézuska hanem a Mikulás járt teli zsákjában mogyoróval. :D meg makkal. :)
2019. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
71%
Az szerintem kamu ,mert ha gimmis vagy akkor nagyon délután nem tudsz elmenni dolgozni,mert akkor mikor tanulsz készülsz suliba,hétvégén meg mit mondasz szüleinek hova mész hosszú órákra ? 16 éves kortól lehet rendes bejelentett állásod,de ahhoz bankszámla is kell amihez szintén kellenek szüleid hogy nyithas egyet, illetve diákokat iskolaszövetkezet keresztül szoktak foglalkoztatni,
2019. dec. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
86%

"Mint minden normális kapcsolatban az elején lefektettük az alapokat"

Hát nem tudom, nekem egyáltalán nem normális pár hónap (ha jól olvastam most 4 hónapos a kapcsolat) ismertség után kell felvázolni a közös élteteteket pláne úgy, hogy 17 éves vagy, kb még te sem tudod mit akarsz.

Gimiben volt egy osztálytársam aki már 9.kezdetén (14 évesen) kapcsolatban volt egy 25 éves férfival. Már akkor nagyon furcsának tartottuk a dolgot. Jó sokáig együtt is voltak, gimi vegén már össze is költöztek. Aztán jött a továbbtanulás, egyetemi élet, ismerkedős programok, és ez nagyon nem tetszett a férfinek. Ment az érzelmi zsarolás rendesen, soha sehova nem akarta elengedni, a lánynak le kellett adnia a pontos időbeosztását, volt, hogy beültünk kávézni és a férfi idegbeteg módon odajött, hogy mégis mit kepzel magáról a lány. Barátkeresővel követte a telefonon mindnen lépését. És ez csak az amit én láttam, képzelem mi lehetett még ott. Szerencsére a lány ki tudott lépni a kapcsolatból mert nagyon támogató családja van.

Egy másik barátnőm szintén 14 évesen kezdett viszonyba az akkor 30+-os edzőjével. Persze ezt titokban kellett tartani, csak dugni jartak össze. Aztán később kiderült, hogy még pár másik lánnyal is ilyen kapcsolatban volt az edző. A mai napig nem értem, hogy ebből hogy nem lett óriási botrány. Mindenesetre a barátnőm egész tinikorát elvette pasizás terén.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy legyél nagyon óvatos és mindíg legyen egy b terved, amiben a párod nem szerepel. Tegyél félre elegendő pénzt ahoz, hogy ha kell akkor gond nelkül ki tudj fizetni egy havi albérlet árát + a kaukciót + 1 havi egyéb költséget. Hiszen nagyon úgy néz ki, hogy most égeted fel magad mögött a hídat és nem fogsz tudni hazamenni.

2019. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
39%
Annyi, hogy legalább pár 30as 40es még feszes cicit foghat meg friss puncit dughat ennyiből jók ezek a komplexusos lányok. Senki nem gondolja, lehet szerelmesek vagytok. A csávó lehet is! Hiszen ennyi évesen egy sokmindenen átment elvállt asszonyt kap már az ember álltalába. Én is 35 vagyok, látom ezt. De ha a jövőtöket nézem sok ez a 17 év! Ha minden okés most ha nem!
2019. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
88%

"Mint minden normális kapcsolatban az elején lefektettük az alapokat"


Majd ha felnőtt leszel, rájössz, hogy ez sincs így. Ha egy normális pasibak felveted egy-két hónap után, hogy tervezzetek gyereket meg házasságot, akkor bepánikol.

2019. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
92%
Majd ő 17 évesen tudja, 4 hónap után. 😂😂
2019. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!