Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elég rossz helyzetbe kerültem...

Elég rossz helyzetbe kerültem így karácsony előtt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok

Sosem volt szuper kapcsolatom szüleimmel, mióta bátyám meghalt...

Most viszont, van egy párkapcsolatom

Párom 34éves

Borzasztóan imádjuk egymást

Viszont a családom, úgy döntött, hogy karácsony előtt kitalálja, hogy ez nekik nem tetszik...

Úgy volt hogy 25én találkozok vele

De nem

Ezt sem engedik...

Tiltanak

Fenyegetőznek feljelentéssel...


És hirtelen ők nem tudtak arról, hogy vele vagyok....

Én lettem a "család szégyene"



Csak tanácsot szeretnék kérni...

Ilyenkor mit tudok tenni?



2019. dec. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
78%

Van a panelban ahol lakunk egy ilyen lány, ugyanilyen párkapcsolata volt. Szegény anyja mindig dicsekedett vele hogy milyen kis értelmes okos kislány 😂

Valamiért szakítottak később, csóri lány ordítását az egész ház hallotta, amikor torkaszakadtából veszekedett a szüleivel mert ők megmondták hogy ez lesz de a lány: "ti nem tudjátok min megyek keresztül". Jajj szegény kis tündérke hogy sajnáltam, pedig olyan értelmes, okos kislány 😂😂😂

2019. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
7%
Én támogatlak téged. Nekem is egy 18 éves barátnőm van, és 30 vagyok. Teljesen jól kijövünk egymással, a kor csak egy szám, semmit nem jelent. Az számít belül ki mennyinek érzi magát, fiatalosnak gondolja e, és mennyire tud a másikkal egy ritmusra járni. Na nálunk is ugyanúgy meg van mint nálatok. Minket nem érdekel a 12 év kor különbség. Elvagyunk egymással. Jövőre fog érettségizni, és utána hozzám költözik.
2019. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:

#52

Nagyon szépen köszönöm:)


Erre voltam kiváncsi

Hasonló sztorikra


Én is jövőre éretségizek

Mondjuk mi előtte már összeköltözünk, a család miatt...


Nektek kívánom, hogy legyetek boldogok:)

Minden jót, és szépet az életben:)

2019. dec. 24. 17:22
 54/80 anonim ***** válasza:
80%
Aha, sikersztori. Faterom 36 volt, mikor összeszedett egy korodbeli kiscsajt, lelépett anyu mellől, mert kellett neki egy buta liba, akinek megmondhatja mi a dolga és hol a helye. Még most is és együtt vannak, 3 fiatal felnőtt gyerekük van, az asszony hozzá öregedett apámhoz, elment felette az élet, iskolázatlan, gyakorlatilag egy cseléd, aki teljes kontroll alatt áll, még a kevéske fizetése felett sem rendelkezik. Fater meg tesped, egy kiskanalat nem rak helyre. Tudod, az ilyen hapsik tényleg tudnak beetetni, ahogy írták előzőleg, saját szememmel láttam, ráadásul mínusz pont, hogy van már gyereke. Pont mint nálunk, csak én kamasz voltam.
2019. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg menj nyugodtan fejjel a falnak, senkit nem lehet megvédeni akarata ellenére önmagától!

Jó lesz tapasztalatszerzésnek, ha leszel annyira intelligens fiatal felnőttként, hogy tanulsz belőle.

Ha nem, akkor az a te bajod!

Egy valamire ügyelj, hogy legalább 5-8 évig ne hagyd magad felcsináltatni senkitől, mert agyilag nem leszel kész rá és a gyerek az nem játék!

2019. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, miért írsz

minden mondatrészt

külön sorba...?

Sok ponttal a végén...?


Nem kell sort törnöd ott, ahol látszólag véget ér a sor a telefonod képernyöjén, mert automatikus a sortörés. A 34 éves barátod elmondhatta volna, hiszen jóval tapasztaltabb.

2019. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
82%
ááá a kérdező csak arra reagál, ami azt üzeni amit ő hallani akar:P szánalmas...
2019. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
85%
Azért is valszeg majd az idő megtanítja. Minket károgónak vesz. Hány de hány házasság, párkapcsolat végződik válással.... pffff majd.... nem kívánjuk kérdező de tudod sokminden sablon alapján történik a világban.... ez is olyan mármint a szerelem.
2019. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
82%

Érettségi előtt odaköltözöl?

Biztos jó ötlet ez?

Valahogy éreztem, hogy betöltöd a 18-at, már mész is hozzá lakni. Majd viszed a háztartást, tanulsz, dolgozol és gyereket nevelsz 18 évesen.

Szép kis jövőkép. Azt én jön a közös gyerek, gondolom 2-3 éven belül, szóval egy érettségin kívül semmid nem lesz. GYES után meg mehetsz szalag mellé dolgozni vagy örökre bezárva háztartásbeli leszel, saját fizu nélkül és a pasid engedélye nélkül még a házból se léphetsz ki.

Merthogy ezzel az esetleges tovább tanulást, esetleg szakma tanulást elfelejtheted, ha ott fogsz nála lakni, az tuti. Mehetsz érettségivel a nagyvilágba.

Tuti jövőkép!

2019. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
89%

Nosztalgiával töltött el a kérdező vééégtelen naivitása. 18 évesen, pár héttel az érettségi előtt jöttem össze egy 29 éves pasival. Én ost ugyanilyen szerelmes voltam, és a tűzön is átmentem volna érte.


Hónapokba telt, míg felnyílt a szemem, hogy egy igazi nyomorék. Ronda volt, ostoba, és életképtelen. A saját korabeli nőknél egy centi esélye sem lett volna.


Nálatok is ugyanez van, csak nem akarod még látni.

2019. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!