Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire szégyelleni való,...

Mennyire szégyelleni való, hogy a szüleim távolságtartast kértek ellenem?

Figyelt kérdés

Anyummal nagyon elfajultak a dolgok és nagyon rossz kapcsolatunk volt. Elég durván megalazott és passzívan bántalmazott kiskoromban. Ez alatt azt értem, hogy inkább passzív agressziót kaptam a részéről, és nem fizikait. De ez is épp elég volt. Végül odáig fajult a dolog, hogy nekimentem többször anyának. Nem azt mondom, hogy ez szép dolog vagy elnezheto, de eszkoztelennek és tehetetlennek éreztem magam vele szemben és eldurrant az agyam attól ahogy viselkedett velem. Végül a verekedesunk után tavolsagtartast kértek ellenem 2 hónapra. Ez nagyon megviselt és nagyon szégyellem magam. Úgy érzem, aki ezt tudja rólam, azt gondolja, hogy egy elmebeteg bűnöző vagyok, mert általában ilyen emberek ellen kérnek ilyet. Úgy érzem ez egy bélyeg rajtam és rossznak érzem magam. És nemtudom elengedni és megemeszteni az egészet, hogy ez történt.


25L



2019. dec. 25. 18:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/154 anonim ***** válasza:
55%
És senki nincs érzelmi biztonságban tőlük. Minél jobban szeretnek annál jobban gyűlölnek is.
2019. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/154 anonim ***** válasza:
64%
"Mennyire szégyelleni való, hogy a szüleim távolságtartast kértek ellenem?" - Kérdező, eléggé - NEKIK, ugyanis ez az ő nevelésük csődjét bizonyítja első sorban.
2019. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/154 A kérdező kommentje:

Sajnos megszoktam már, hogy nem elég hogy el van cseszve az életem és hogy életem végéig kuzdhetek egy olyan betegséggel, ami miatt megbelyegeznek, hogy a szüleim hozzájarultak hogy idáig fajuljon minden és egy szorongó ember legyen belőlem, de minden ember így viszonyul hozzám, hogy "Le építenem a kapcsolatot, nem engedném hogy a fiammal járj", "veszcsengo a sztorid" és a többi. Szóval nem elég, hogy egy pokol volt az eddigi életem, meg hogy ezután is az lesz, de mindenki így viszonyul hozzám és megint azt kell atelnem, hogy én vagyok a rossz. Akitől jobb távol maradni, mint egy leprastol. És ez megjobban csak elmelyiti bennem azt, hogy nem vagyok megertve. Szépen tonkrevagtak az életem és most mások emiatt tartják távol magukat tőlem.


Szép jövő.

2019. dec. 25. 23:06
 34/154 anonim ***** válasza:
23%
A szülőverés miatt mindenki menekül tőled, nem látod be, hogy mit nem szabad semmiképpen megtenned, nem is tartod felelősnek magad érte, szerintem ez az erőszakosság nem fog eltűnni a viselkedésedből, veszélyes vagy. Sajnos.
2019. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/154 A kérdező kommentje:

Utolsó, körülbelül 30 komment volt eddig, azokban párszor megtalalod a hezitalasom az egészről, hogy hibás vagyok e teljes mértékben vagy nem.

Veszélyesnek azt az embert mondom, aki minden ok nélkül radtamad és kiszámíthatatlan. Aki mondjuk az utcán odamegy és megkesel random vagy megeroszakol. Egyébként nemtudom mennyire fer az, hogy a szülő csinálhat veled bármit, aztán amikor már nem bírod és így tör fel belőled az elfojtott düh, akkor egyenlő leszel egy veszélyes vadallattal?! Most hogy van ez? Tehát a szülőnek szabad mindent, de a gyerek ha kikeszul és ebben az állapotban tesz valamit akkor már egy veszélyes alak? Érdekes..

2019. dec. 25. 23:39
 36/154 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező (#33) hülyeségeken parázol...

1 nem lesz nagy betűkkel rád írva a dolog.

2, Aki tényleg a társad lenne, az nem a szüleit fogja erről kérdezni

3, Honnan értesülne bárki is a szüleiddel való konfliktusod részleteiről, hacsak nem tőled?

2019. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/154 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem akarom, hogy egy vadallatnak lássanak, mert nem érzem fernek..
2019. dec. 25. 23:41
 38/154 anonim ***** válasza:
45%
#34, miért lenne bárki másra is veszélyes? És miért ne lehetne pont a szülőt megfegyelmezni? Mert a vallások ezt mondják? Az, hog mit mondanak a vallások, az szerencsére sokaknak nem mérce...
2019. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/154 anonim ***** válasza:
18%
Jogosnak érzed, hogy verekedtél, fel sem fogod, mit művelsz, olyan jogokat vindikálsz magadnak, amik egyáltalán nem illetnek meg. Ha valaki rosszul viselkedik veled, szerinted jogod van viszonzásul megverni. Nem gondolkozol normálisan.
2019. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/154 A kérdező kommentje:

Egyébként őszintén nem tudom, miért az az agresszív beteg állat, akit bantalmaznak és végül kitor. Mert vannak olyanok, akik csak szimplán hirtelen felindulásból tesznek dolgokat, vagy csak szimplán szetveri a feleségét mert olyanja van. Szerintem van egy kis különbség aközött, hogy minek a hatására teszed..

Mert korábban és azóta sem bántottam senkit. Mindenkinek folyton segíteni akarok és mindenkit megvedek akit a környezetemben bántanak. Úgy gondolom, ha a gyerekem ölne, meg a börtönbe is utána mennek, nem hogy kidobnam. 1 hónapnál tovább nem vagyok képes haragudni.

2019. dec. 25. 23:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!