Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek el a...

Miért nem engednek el a szüleim? Hogy győzzem őket meg?

Figyelt kérdés
A suli szervez egy prágai hétvégét február elejére. A szüleim a hidegre hivatkozva nem akarnak elengedni, hiába mondom, hogy kb. még bundabugyit is magamra aggatok. Azt mondják tüdőgyulladást meg agyhártyagyulladást kapok, aztán kipurcanok... tényleg ennyire hideg van ott? 17L
2020. jan. 4. 14:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Plusz én aztán tényleg nem vagyok rossz gyerek, egy szavuk sem lehet rám. Tanulok, sportolok, egyetemre készülök, szóval az esetleges züllésem miatt se félhetnek. :) Mindig tudok nemet mondani, kiállni magamért. Plusz a barátaimat is ismeri, akik jönnének :)
2020. jan. 4. 14:53
 12/16 A kérdező kommentje:
Most beszéltünk megint, de észérvek ide vagy oda... azt hajtogatják hogy belehalok majd a hidegbe, meg felfázok... hát oké 😅
2020. jan. 4. 14:54
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem féltenek, es ezzel indokoljak hogy nem mernek elengedi :)
2020. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Praga kozelebb van az Eszaki Sarkhoz. Sokkal hidegebb van🤣🤣🤣🤣
2020. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyutt sem utaztok soha? Mi az h ilyen idoben???? A 2 evesem

Is kint van orakig es meg el..

2020. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Időjárás előrejelzés Prágában februárra (kicsit le kell görgetni a napi hőmérsékleti adatokért): [link]


Szerintem most itthon ennél hidegebb van. Nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen korlátoltak legyenek emberek. Valami mást sejtek a háttérben.

2020. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!