Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok errol a helyzetr...

Mit gondoltok errol a helyzetrol? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nemsokara befejezek egy kulfoldi neves egyetemet , amit vegig a szuleim finansziroztak. Kufoldon sokkal tobb fizetest kapnek,jobb az eletszinvonal, tobbet tudnek felretenni. A szuleim azt szeretnek ,hogy kint dologozzak,mivel ezert tanultam nagyon sokat , szenvedtem az egyetemmel , nem azert h itthon sokkl kevesebb fizetesert elmenjek dolgozni..


Viszont magyarorszagon sokkal jobban erzem magam, itthon vagyok boldog . Itt erzem jol magam.


Ugy erzem ha hazajovok kb hatbaszurom oket , semmive valik amit finansziroztak eveken keresztul, ok nem ezt akarnek..


Meg a szakdoga es 3 vizsga van hatra...

Ti mit tennetek?


2020. jan. 6. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

"amennyivel többet fogsz külföldön keresni, a lakhatás a megélhetés annyival lesz drágább"

Igaz, még csak január van, de ez a mondat indulhat az Év vicce kategóriában.


Amúgy ahogy érzed. Majd kitapasztalod.

2020. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Anyaek ugy gondoljak hogy kint jobb eletem lenne ,csak ezert “eroltetnek”.
2020. jan. 6. 19:02
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

#11: kíváncsi lennék hány vendégmunkásnak van saját lakása/háza pl. Angliában, míg azért Mo.-on a legtöbb ember rendelkezik ingatlannal legkésőbb 40 éves korára...(ismerőseim 2 keresettel, több, mint 30év munka után tudtak venni valami lepukkant házat)


Kérdező: Én orvosnak tanulok, de nem hiszem, hogy valaha is kimennék külföldre dolgozni, vagy max. 1-2 évre, de azt is csak azért, hogy szakmailag esetleg új dolgokat ismerjek majd meg, szeretek én is itt lenni, szerintem semmi szégyellni való nincs ezen. Nagyon szimpatikus ez a felfogás, ha valaki életrevaló és szeretne pénzt keresni annak bárhol sikerül.

2020. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
Én elhiszem hogy gyerekként jól érezted magad. De a munka egész más. Főleg ha rájössz, hogy töredék fizetést kapsz mint kint kapnál, és kevesebb szabadidőd lesz mellé. Az unokatesóm is ilyen szeretem Magyarországot fazon volt. Amíg el nem lehetetlenült az életük. Öt éve élnek Angliában, ezalatt összehozták azt ami itt tizenöt év alatt se jött össze: szép házuk van, mindkettőnek kocsija, nem hajszolják agyon magukat, és mégis kényelmesen élnek. Évente többször repülnek haza a rokonokat látogatni. És basszus, minimális nyelvtudással mentek ki.. Most meg tök jól boldogulnak.
2020. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
Válaszd azt, ahol jobban érzed magad. Pár év után majd elkezded rosszul érezni magad és akkor megint válaszd azt, ahol jobban érzed magad.
2020. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Ez a te életed! Ne szúrd el azzal, hogy a szüleidnek való megfelelés dönt a saját kedved helyett! Hogy menne semmibe, amit finanszíroztak, hiszen jónevű diplomát kapsz a kezedbe! Mellesleg a szüleid, mikor öregek lesznek, ezerszer fogják átkozni azt a pillanatot, amikor téged kiküldtek.
2020. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
27%
Vagy örülni fognak, hogy jobb körülmények között él mint ebben az elba.szott Orbánisztánban, ahol napi szinten ölik a nőket, a hatóság meg leszarja..
2020. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!