Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim beleszóltak ismét a...

Szüleim beleszóltak ismét a magánéletembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lány fehér, az anyja szemei anyukám szerint cigány. Rendes lányka, értsük egymást, tisztában vannak, nem cigányok!!! Anyukám elküldte az unokatestvéremnek a profilját, és az unokatestvérem bejelölte a lányt, és a lány nekem ezt ő maga mondta. Sokkban maradtam. Ekkor robbantam ki.


Anyukám azt mondta, hogy mehetek oda lakni, és nem cigány a lány, nem cigányok. Hogy ide nem jövünk! Tudjátok milyen rossz érzés ez? Nem ismerik a lányt, nem ismerik a szüleit, és így beszélnek.


Ha a lány szeretne hozzánk jönni mit mondjak? Hogy a szüleim azt gondolják, hogy cigányok? Tudjátok milyen rossz érzés ez? Ha lenne közös gyerekünk ha besikerül látni sem akarnának a szüleim.



Nagyon rosszul érzem magam. Lelkileg össze vagyok törve.


2020. jan. 8. 21:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%
Ha nagykorú vagy, és van barátod vagy rokonod, akiben bízol, és akinél van hely, hívogasd fel őket, hogy pár hétre ott lehetnél-e. Olyan távolságban, ahonnan még tudsz dolgozni járni. Nagyszülők, felnőtt testvér, ilyesmi. Ahol nincs kisbaba, mert olyan családba ne menj zavarni, ott sok a tennivaló...
2020. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez most egy háború, amit meg kell vívnod, hogy férfiként élhess, ne elnyomva.
2020. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Esetleg szállodába? Munkában intéznek olyat nálunk. És nem is sok egy hónapra.
2020. jan. 8. 22:33
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha a munkásszállót ki tudod fizetni, addig jó, míg saját szobát nem találsz. Most ha engedsz anyádnak, mindig csicska leszel otthon.
2020. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem engedek az biztos
2020. jan. 8. 22:38
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
A lány tanul vagy dolgozik? El tudnátok magatokat tartani? Először ismerd meg a szüleit, legyél velük jó viszonyban és csak utána gondolj arra a lehetőségre, hogy odaköltözöl a lányos házhoz. Először legyél független, költözz el egyedül akár a munkás szállóra, tapasztald meg milyen magadat eltartani, stb. Aztán utána gondolkodjatok a lánnyal való összeköltözésre.
2020. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
A lány tanul. De ez még friss köztünk, nem tudom hogy bele-e menne égbe hogy együtt költözni
2020. jan. 8. 22:51
 18/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem halálig fog tartani anyád haragja, sőt, meg fog szeppenni, ha szépen elköltözöl. De vissza már ne költözz, maradjon a látogatás. Nagy kincs egy nőnek az olyan férfi, aki az önállóságot választja a szülei parancsai helyett. Erről a cigányozós dologról a lánynak nem kéne szólni, csak hogy anyád parancsuralom alatt tartana, és szeretnél önállósodni, hogy férfi lehess, ne anyádnak a papucsa.
2020. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg pont azért választotta anyád a cigányozást, hogy a lány megsértődjön, és otthagyjon téged. Apád van, vagy csak anyád, azért ilyen zsarnok, mert senki sem teszi helyre?
2020. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Apám csendben van
2020. jan. 8. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!