Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim beleszóltak ismét a...

Szüleim beleszóltak ismét a magánéletembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lány fehér, az anyja szemei anyukám szerint cigány. Rendes lányka, értsük egymást, tisztában vannak, nem cigányok!!! Anyukám elküldte az unokatestvéremnek a profilját, és az unokatestvérem bejelölte a lányt, és a lány nekem ezt ő maga mondta. Sokkban maradtam. Ekkor robbantam ki.


Anyukám azt mondta, hogy mehetek oda lakni, és nem cigány a lány, nem cigányok. Hogy ide nem jövünk! Tudjátok milyen rossz érzés ez? Nem ismerik a lányt, nem ismerik a szüleit, és így beszélnek.


Ha a lány szeretne hozzánk jönni mit mondjak? Hogy a szüleim azt gondolják, hogy cigányok? Tudjátok milyen rossz érzés ez? Ha lenne közös gyerekünk ha besikerül látni sem akarnának a szüleim.



Nagyon rosszul érzem magam. Lelkileg össze vagyok törve.


2020. jan. 8. 21:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%
Isten ments, hogy te is olyanná válj, mint szegény apád.
2020. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

Ne hagyd magad, ennyi.


De azért te sem vagy normális, hogy máris az összeköltözést tervezed, amikor barátként tekint rád a csaj....én a helyedben lassítanék, mert ebből hatalmas pofára esés is lehet.

2020. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodjon meg mindenki!

Párszor találkoztak, a lánnyal semmi közük egymáshoz, ez egy folytatásos regény felnőtt párkapcsolatok témában..

2020. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
De szeretném hogy komolyabbra forduljon köztünk a dolog. Ez rossz? Hisz csak a szüleit szeretném megismerni. Ez olyan nagy gáz?
2020. jan. 9. 04:53
 25/27 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha annyira meg akarod ismerni a lány szüleit, akkkr fogod magad, felöltözöl, fogsz egy csokor virágot, egy doboz jobb féle bonbont, egy üveg minőségi bort aztán elmész bemutatkozni, hogy én vagyok Józsika Piripócsról. De természetesen mind ezt a lány engedélyével, előzetes megbeszélés alapján, mert lehet, hogy ő nem is akar tőled semmi komolyat. Illetve minden jött mentet nem akar bemutatni otthon, csak olyant akivel komolyabban gondolja egy smacizásnál vagy egy egy éjszakásnál.
2020. jan. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%
Már megint te? Nem tűnik fel, hogy érdekes módon anyádnak mindneki cigány? Mindig mondjuk, költözz el, de ehelyett a gyakorira írkálsz kéthetente. Te ilyen sérült gyerek vagy, nem? Azért fog így anyád, és azért vagy ilyen értetlen is.
2020. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Testileg 21 vagy az lehet, de hogy agyilag csak 11 az is tuti.
2020. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!