Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan lépnétek meg a dolgot?

Jocika147 kérdése:

Ti hogyan lépnétek meg a dolgot?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 3an vagyunk tesok. Anyával már gyerekkoromban sem volt igazi szulo gyermek viszonyom. Viszont most hogy mar felnottunk, a noverem es a batyam is kulon el , ki-ki a saját csaladjával. En dolgozom, alberletet bérelek, de hoznom kelett anyat magammal, igy rajtam maradt. A problemam az hogy nemtudok tole szabadulni, nem latom a jovom, hogy hogyan alapithatnek csaladot igy, nincs hova mennie, senki nem tartja vele a kapcsolatot. O ittvan velem, de mind anyagilag mind erzelmileg,foleg erzelmileg lehuzott mar az utobbi jo par evbe. Rengeteget veszekedunk, o egesz eleteben kerulte a munkat, most sincs maskepp. Igaz dolgozik, de semmiben nem segit. Mindent nekem kell fizetnem, tenyleg mindent, es o emelett kovetelozik, es hibaztat engem azert , mert hogy en leakarok mondani rola, mit kepzelek én , hogy azt gondolom, majd egyszer ha csaladom lenne, elotte baratnom esetleg akivel osszekoltoznek. Az elberletben is mostansag problemakat okoz a tobbi lakonak, idiota dolgokat csinal, es persze en kerulok emiatt bajba. Ez nagyon komplikalt dolog, de sajnos vagy nem sajnos hogy ezt kell mondanom, de nagyon rosz ember. Mostanaban mar ugyerzem nem birom, egyre csuszok lefele anyagilag is mar rosszul allok, es erzelmileg is. Sokan azt mondjak kuldjem el,de hova? Nemtudom hogy lepjem meg a dolgot. Igazabol mar arra varok, vesszunk ossze ujra, es akkor elintezek mindent, ahogy lennie kell
2020. jan. 18. 10:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a lakcím semmit sem jelent jogilag, de az, hogy ő is szerződő fél, az igen. Így kirakni nem is tudnád, max. a bérbeadó, ha szerződést szeg.
2020. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem kifogast keresek, tényeket allitok, ezek nehez dolgok. Orulok, ha te neked konnyen menne. En agyalok ezen. Tudtommal, halala utan mindenkepp rank szall , kiveve ha elotte nem intezzuk el ugyved alltal.
2020. jan. 18. 11:17
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

Rosszul tudod, ezért írtam le, hogy vissza lehet utasítani az örökséget.

De ezt itt be is fejeztem, mert így nincs értelme válaszolni. Tulajdonképpen szerintem te nem megoldást keresel, csak panaszkodni jöttél ide.

2020. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Viszont orulok ha igyvan.

Talan igazad van, tenyleg ilyen vagyok. Mindenesetre es koszonom a segitseged :)

2020. jan. 18. 11:23
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszoló írta le a tutit. Én is ezt javasolnám.
2020. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
En arra nem latok esélyt. Megse probalom. Leirtam az indokot. En igazabol arra gondoltam még, hogy amugy is szeretnék kimenni kulfoldre dolgozni, aztan ha osszejon beszelek a tulajjal is, hogy 2 max 3 honapig még tejelek, aztan ámen.
2020. jan. 18. 11:29
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Amíg lelkileg nem tudod eldönteni, hogy kilépsz a helyzetből, sose fogod megoldani. Tapasztalat. Ha lelkileg megléped, hogy tudod, hogy nem érdemli meg, hogy feláldozd magad, akkor a logisztikája is könnyen meg majd. Sokkal könnyebben, mint gondolnád.
2020. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
En erzem igazabol, hogy pont lelkiekben van a baj. Igazad van biztosan. Koszonom
2020. jan. 18. 11:41
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
Tudod mit? Koltozz ossze azzal a masik balek kerdezovel!!! Kaptatok egy csomo tanacsot, erre csak nyafogtok..hogy de megis az Anyam..nem tudok elkoltozni..ki nem tehetem..dolgozni nem akar..hat akkor eltartom. Turjetek csak tovabb a terrort, ha ennyire gyenge jellenek vagytok mindketten!
2020. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Milyen örökségre számítasz?

Ha anyádnak van ingatlana, akkor nem kell az albérlet, ha bármije, amit pénzzé tehet, akkor már nem neked kell gondoskodni róla.

Amíg anyádé az, amit örökölni fogtok, addig felélheti, ti meg nem kaptok hagyatékot.

Te pedig - bár te pénzeled - ugyanúgy 1/3-ot kapnál egy majdani örökségből, mint a tesóid, akik eddig is elzárkóztak! Próbáld ezt tisztázni!

2020. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!