Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miatt nem jött össze az...

Anyám miatt nem jött össze az életem, mert hátráltatott?

Figyelt kérdés

Az informatikához értettem, de nem engedte az ilyen irányú iskolát, tanfolyamot. Érdekeltek a nyelvek, a tanárok mondták neki, hogy annyira jól megy az angol, hogy vegyünk újságokat, meg ki akartak küldeni Angliába is. Szereztek támogatást de Anyám nem engedett. Egyetemre is jelentkezni akartam, de telebeszélte a fejemet, hogy oda sok pénz kell, meg nem vennének fel sehova, be se adjam inkább. Nem is mentem aztán, pedig felvettek volna a jogra is talán.

20 évesen munkanélküliként egy családi rokon felajánlott nekem egy állást a banknál ahol dolgozott. Hozzá költözhettem volna ingyen Budapestre, stb. Bele is egyeztem, majd Anyám elment hozzájuk és visszavonatta az ajánlatot.

Sajnos Anyám akkor érzi jól magát ha nekem rossz, nem tudom miért csinálja ezt! Most már nem vagyok a hatása alatt, nem vele élek, de úgy érzem az egész életemet elrontotta a régi dolgaival. Már 26 évesen késő az egyetem, lemaradtam mindenről miatta.


2020. febr. 1. 15:59
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
10%
Életképtelen idióta vegyes ezért nem anyád a hibás, hanem te magad.
2020. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, te meg ne tegyél úgy mintha egyetlen lehetőség lenne az életben. Amióta picsogsz hogy egyetemre mehettél volna, azóta háromszor is megkereshetted volna rá a pénzt. Vagy az csak úgy jó ha más fizeti?
2020. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
71%
26 éves vagy. Fogod magad, Budapestre mész, keresel melót, mellette levelezőn továbbtanulsz és kész. Rinya vége.
2020. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező! Én átérzem a helyzeted. Bár úgy se hinné el senki, ha anyám nem szól bele az életembe ma profi futballista lennék.

Igazából kár a múlton rágódni. Csak felhúzod vele magad. Még mindig mehetsz egyetemre, még van lehetőséged az életben. Sok sikert!

2020. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
Persze, persze utolsó, és tök jó dolgod lenne, hisz akkora tehetség vagy, meg úgyis Orbánisztánban élünk, ahol a vezír hobbijába dől a lóvé.
2020. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
91%
Van egy 30+ éves csoporttársam NAPPALIN (+ neki gyerekei is vannak). Kell ennél többet írnom? Csinálj amit akarsz, ez a te életed, nem a szüleidé. A múltadat elrontotta édesanyád talán, de a jeleneddel és a jövőddel te rendelkezel. Man up!
2020. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
30%
Nem... azért nem jött össze az életed, mert képtelen vagy helyretenni a zsarnokoskodó édesanyádat és kiállni magadért! Édesapád hol van?
2020. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
83%
Sajnos gyakoribb az ilyen helyzet mint gondolnánk... A legfontosabb, hogy felismerted és most ki tudsz belőle mászni, ha tényleg szeretnéd. Ha kell keress meg szakembert, aki segít ebben. Még előtted az egész élet, bármit hozhat a jövő. Sose add fel az álmaidat és harcolj értük! Sok sikert!
2020. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
67%

20 ėvesen simån fogtad volna magad azt felköltözhetėl volna pestre ,veszel egy vonat jegyet tudtad gondolom rokon cimét azt mész.

ėn is simán el mentem dolgozni,annak elenėre hogy nem biztatak,tåmogatak .sőt csalådom is lett.

2020. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
71%
Most mivel foglalkozol?Semmi sem késõ mindent ujrakezdeni.
2020. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!