Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg apám hogy...

Miért nem érti meg apám hogy neki kell megvenni a gyógyszereimet? Folyton beszól és húzza a száját 21/F

Figyelt kérdés

Pszichiáterhez kell járnom és ugye gyógyszert írt fel az orvos. Apám meg mondja hogy minek szeded azt hülyeség..


Én nem tudom megvenni mert most jelenleg közfoglalkoztatott vagyok ugye. Az a pénz nekem kell kajára meg egy kis rezsit fizetni..



2020. febr. 16. 10:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem ertem a valaszokat, normal esetben persze tartsa el magat. De itt pszichiatriai kezelt emberrol.beszelunk! Nem tudom a diagnozist, de ha nem szedi a gyogyszert akat ön és közveszelyes is lehet. En inkabb megvennem.
2020. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nincs, hogy nincs munka. Pl postást mindig keresnek, akkor is ha valami eldugott zsákfaluban élsz.
2020. febr. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Depresszióval, Kényszerbetegséggel, gyilkos gondolatokkal küzdök :(
2020. febr. 17. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!