Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok a korai...

Ti mit gondoltok a korai hazassagoktol es gyerekvallalasrol?

Figyelt kérdés
Nem korai ez egy kicsit. Akiket latok, hogy husz eves koruk korul szultek, altalaban mar egyedul elnek a gyerekkel.. Nekem azért fura ez a kerdes, mert szuleim es a nagyszuleim id harmin folott voltak boven, amikor gyereket vállaltak.

2020. febr. 18. 10:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Szerelmesek, azt hiszik együtt maradnak, és szülnek.

Vagy rossz a kapcsolatuk, és úgy vannak vele hogy egy gyerek majd megoldja. (Sok ilyet ismerek)

Esetleg a gyerektartás miatt fialnak.


Szerintem hülyék az ilyenek. Van egy egyetemi csoporttársam, neki is van már egy 4 éves gyereke, fiatalon szült. Nagyon szép csaj, de elbszta az életét.

Szeretettel beszél a gyerekről, de ha kicsit tovább beszélgetsz vele akkor kijön belőe hogy örülne ha nem lenne. Tönkretette vele az életét. Apuci nála sincs a képben, lelépett.

Vannak olyan volt általános iskolai osztálytásaim, akiknek már 5 gyerekük van. 2 vagy több apától. Idősebbnek néznek ki mint az anyám.

2020. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: ilyen nekem is van. Egyik szaktársam kb. egy éve szült. Mikor megtudtam, hogy terhes, gratuláltam neki. Erre Ő: bárcsak jobban védekeztünk volna...Anyja viszont kitiltotta volna otthonról, ha belemegy az abortuszba. Nincs meg a diplomája, nincs állása, jó van egy gazdag pasi, de ki tudja h 5 év múlva is ott lesz-e még.
2020. febr. 19. 15:20
 23/32 A kérdező kommentje:
egyáltalán minek akar valaki 2 vagy 3 gyereknél többet? Ennyire hülyék felfogni, hogy egy gyerek az egy két lábon járó pénzleszívógép? Megértem, hogy mondjuk akar valaki 2-t, max 3-at, na de ötöt? Sosem értettem az ilyen szülőket. Valami nagyon nincs rendben náluk.
2020. febr. 19. 15:22
 24/32 anonim ***** válasza:

Na kibújt a szög a zsákból. :D A gyerek csak egy két lábon járó pénzleszívógép? Ki az a bolond aki vállal akár két gyereket is?

Kérdező, nálad nem oké valami, nem a többi emberrel. Tudod vannak olyan családok ahol a szülők szeretik a gyereküket, és ahol a gyerek szereti a szülőjét. Vagy te olyan sok embert ismersz aki max egy gyereket vállalt? Nem hinném. Ebből is egyértelműen kiderül hogy hülyeséget írkálsz. Az már más dolog hogy vvalaki úgy vállal hogy nincs pénze rá. De nem mindenkinek annyi álma van, hogy dolgozzon, és a megtakarított pénzől (amit nem gyerekre költ) évente 6x elmenjen nyaralni, és 60 évesen nulla emberi kapcsolattal (kivéve a párját) menjen a sírba. Én akarok legalább két gyereket, és annyi pénzt fogok elbaxni rájuk amennyim csak van, elárulom neked, de boldogok leszünk. Tudod, van akinek fontos a család. Én megtehetem hogy költsek magamra és a gyerekeimre is. Miért ne vállalnék akkor akár hármat is?

2020. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: talán tanulj meg olvasni, mielőtt jössz itt nekem a tipik kormánypárti kommenteddel. Nem egy gyerekről írtam, sőt kettőről. Hanem azokról, akik minimálbér mellé bevállalnak 4-5 gyereket, mert hogy jaj attól majd milyen boldog lesz mindenki. Elárulom, sajnos elég sok társadalomban gondolkodnak így. Nem véletlenül van elnépesedve a világ így is. Egyszerű kalkuláció az egész: van-e reális esély arra, hogy valakinek konstans lesz munkája az elkövetkezendő 20-25 évben? Elegendő-e a fizetése arra, hogy ebből ennyi gyereknek fizesse a napi kajáját, ruhát vegyen neki, milliós tandíjat kifizessen, tudjon a gyerek ezt azt csinálni, utazni, sportolni, hangszeren tanulni stb. Lehet jönni, hogy a gyerek áldás, de emellett egy rohadt nagy befektetés is. És sok szülő ezt nem veszi figyelembe, mielőtt ebbe belemegy.
2020. febr. 19. 15:55
 26/32 anonim ***** válasza:

"tipik kormánypárti kommenteddel"

Hü**e vagy.

És nem írtad hgy a minimálbéresekre gondolsz. Csak annyit, hgy miért akar egy átlag ember 2-3 gyereknél többet vállalni. Mi közöd hozzá?

2020. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ő dolguk. Még akkoris ,ha pl mondjuk azért házasodnak össze rögtön, mert becsúszott a gyerek; és akkor várandósan meg mondjuk nem hagyja egyedül, meg hogy pl az ő nevét szeretné adni, meg eleve is így tervezték, csak maximum később; de ha valaki vállalta ezt az életfeladatot, akkor meg is tudja oldani.
2020. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Semmi közöm, én csak mások véleményére voltam kíváncsi. De ha ennyivel lepattintasz, hogy hülye vagyok, meg mi közöm, inkább tartsd meg magadnak a véleményed. Szimplán azért tettem fel a kérdést, mrt érdekelt mások álláspontja ezzel kapcsolatban.
2020. febr. 19. 18:04
 29/32 anonim ***** válasza:

Semmit .. az én ismerőseim mind elváltak,még a gyerek 3 éves kora előtt :D

Ezeket a nagy love sztorikat csak itt a gyakorikérdésen lehet olvasni a 20 éves anyukákról.

A valóságban meg 2-3 féle kimenetele van a dolgoknak : együtt maradnak,és a nő ontja magából a kölyköket innentől kezdve,nehogy egy percet dolgoznia kelljen, ráadásképp a szülőkőn élősködnek

a másik,hogy elválnak 1-2 év után és a csaj a gyerekével élősködik a szülőkön.

És akkor van az az 1 százalék .. akikről itt mindig beszélnek :D

2020. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Szerintetek ezek az emberek nem azért vallalnak gyereket ennyi idosen, mert a sajat sikertelenseguket es az el nem ert karrierceljaikat akarjak potolni a gyerekeik altal? En is ismerek ilyen anyukat, aki a világ eleteben nem jart egyetemre, meg is latszik rajta, hogy primitív, es kb harminc eve a ferjen eloskodik, aki ceget vezet. Magarol soha nem tudna semmi pozitivat felmutatni, max, hogy hany gyereket szult, és ők milyen sikereket ertek el. Nekem mar az is fura, hogy valaki a háztartást valasztja becsuletes munka helyett.
2020. febr. 24. 23:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!