Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogy fog alakulni...

Szerintetek hogy fog alakulni ez a tegeződés-magázódás a baba születése után?

Figyelt kérdés
5 eve vagyunk a ferjemmel együtt, 1 eve házasok. Anyósom nem szeret és így nem is ajánlotta fel a tegeződést. Apósom szerez de az nő a fej a házuknál. A ferjrm tesójáék nincsennek összrházasodva őt megkérte hogy tegeződjenek ami nagyon rosszul esik mivel rn hivatalos csaladtag lettem o meg nem az. Mindenedetre tul leptem rajta mert a ferjem elmagyarazta, hogy amúgy őt sem szerette most sem es regebben sem annyira mint a bátyját. Hát elfogadtam. Az esküvőnkrt kb tönkretette de mindent elviseltem neki. Anyuék is csak tűrnek tűrnek nekik mindenben. Most 9 hós mindenn perces kismama vagyok, most koltoztünk és megse kerdezi hogy vagyunk segiteni kell e.. a szüleimmel ellentétben akik allandoan segitenek , ezel szemben a bátyjánal allandóan főz mos takarít. Most jönnek vendégségbe . Gondoltam megbeszélem velük hogy szeretnék az unoka hogy szólítsa magukat? Mama-mami-nagyi mittudomen. De eszembejutott hogy és akkor én így hogy fogom mondani a gyereknek ha az unoka tegezi én meg nem? Ezt is kérdezzem meg? Olyan fura nekem. Nallunk a családban mindenki tegeződik.
2020. febr. 22. 09:37
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Meg most jutottam azóta fel az oldalra, bocsi a késői válaszért.

Az a helyzet anyósommal semmit nem változott a kapcsolatunk a gyereket sem tulzottan szereti... 2x látta akkoris majdnem hazaküldtem őket... és képeket sem kérnek róla, nem vesztünk össze de nem találkoztunk velük immár 4 hónapja. Jelenelg 6 hós a pici szépséges ügyes kisbabánk :)

2020. nov. 13. 23:20
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

"Most 9 hós mindenn perces kismama vagyok

febr. 22. 09:37"


"Jelenelg 6 hós a pici"


Ez sehogy se jön ki...

2020. nov. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Touché.


Szép volt.

2020. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!