Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Még is, hogyan kezeljem ezt?

Még is, hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Az anyám 1 éve halt meg, én és a húgom nehezen is dolgoztuk ezt fel,de az apám a halála után 6 hónappal már járt egy nővel, akit 4 hete el is vett. Nem tudom elfogadni őt se anyámnak, sem pedig mostohámnak. Fiatalabb mint anyu volt és aputól is fiatalabb. Én jelenleg 20 éves vagyok, a húgom 9 és nagyon idegesít, amikor nekem magyaráz. Anyát akar játszani és ez feldühít, gyakran veszünk össze emiatt és néha már annyira, hogy inkább eljövök otthonról. Apu persze szereti és egyetért azzal, hogy elkell fogadnom hogy az anyám lett. De ez nekem nem megy, jelenleg tanulok és minden örömöm hogy nem látom a mostohám csak pénteken és a hétvégén. Miatta kolégiumba mentem, hogy ne kelljen elviselnem de a húgom szeretné ha otthon lennék.


Mit kéne most tennem?

Hogy fogadjam el ezt?

Volt valaki hasonló helyzetben?



2020. márc. 3. 10:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet ? Történt valami?
2020. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!