Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ilyen helyzetben mit...

Ti ilyen helyzetben mit tennétek? Magatokhoz vennétek a szüleiteket, vagy otthonba adnátok őket?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy a szüleim már nyugdíjba vonultak. Eddig az öcsémnél laktak, de az öcsém és a szüleim között ellentét alakult ki, ugyanis a szüleim (legfőképp anyám) elviselhetetlenek, kibírhatatlanok. Az öcsém megmondta, hogy többet nem kér belőlük, most már gondozzam és tartsam el őket én. De én nem akarom, mert nekem is az idegeimre mennének, mindenbe beleszólnának, mint régebben, amikor még náluk laktam. Anyagilag megengedhetnénk a férjemmel magunknak, hogy itt lakjanak, de nem akarjuk. Nem lenne nyugodt az életünk. A szobánkba kopogás nélkül bejönnének, mindenbe belepofáznának, anyám mindenért kritizálna, apám mindenen felháborodna.

Gondolkoztam, hogy mi lenne, ha öregek otthonába adnánk őket.


Ti mit tennétek?



2020. márc. 8. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kis szobához csak zuhanyzó-wc van, konyha nincs, főzni nem engednek, mert az öregek felgyújtanák az otthont, mikrót szabad csak.
2022. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!