Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért reagál mindent túl az...

Miért reagál mindent túl az anyukám?

Figyelt kérdés

Iszonyatos izomlázam van, nem tudok ráállni se a lábamra, a combom, vádlim mind sajog és fáj is.. Mondom anyának, hogy holnap holnapután (hét végére) nem megyek suliba.. Erre odamegy a géphez, kiszámolja, hogy mennyit hiányoztam eddig, és mennyit hiányozhatok még az évismétléshez..


30% tól már kötelező évet ismételni.. Nekem a legmagasabb ami van az 12%.. pénteken lesz egy óra, miről ha hiányzok, 14 re fog felmenni..

Ezt anyám úgy túlreagálja, úgy kezel most engem, mintha megbuktam volna, és készül, hogy jövőre újra 10.-es leszek.. Röhej :D


Bármi ami nem róla (anya), hanem rólam szól azt rettentően untatja és ideges lesz tőle.. Iskolai csokigyűjtés van, és mondom ,hogy adok 5 tábla milkacsokit, mikor megy boltba? (kérdezem anyától) Ő arra sík idegesen mondja, hogy NEM TUDOM!.... És elkezdi, hogy öltözz fel, elmegyünk boltba.. Ilyenkor mi elhet a baja? Mondom neki, hogy 3 hét van még a gyűjtés végéig, ráadásul nem tudok lépni se...


Tehát, hogy mindent olyan szinten túlreagál, hogy az hihetetlen és ha épp túlreagál valamit, akkor megszűnik a külvilág, semmi mást nem képes befogadni. Már ordítok vele, hogy ANYA? KÉRLEKSZÉPEN EZT HAGYD ABBA! Akkor sem.. Elképzelhető, hogy klimaxol? 54 éves...


12-ről 14-re felmegy a hiányzásom, 30tól évismétlés és osztályozóvizsga, Tehát mindenképp be kell menni.. Logic lvl9999


3 hét múlva lesz vége a gyűjtésnek, de most azonnal boltba kell menni a járni alig tudó fiával..



17/f


2020. márc. 11. 15:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

DE NEM TUDOK MOZOGNI!!!!


Vagy nem értitek amit írok? Szalagszakadás azt tudjátok milyen? Az lószr ehet képest.. Mondom, nem érzitek át, így könnyű lefikázni..


Arra nem gondoltok, hogy 8 hónapja szilánkosra tört a bokám és a térdem? 4 hónapig gpiszben, 4 hónapig sínben volt. Ezek után mivel nem éreztem semmit, tesiórán valószínűleg megerőltettem..

2020. márc. 11. 16:23
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

"Arra nem gondoltok, hogy 8 hónapja szilánkosra tört a bokám és a térdem? 4 hónapig gpiszben, 4 hónapig sínben volt. Ezek után mivel nem éreztem semmit, tesiórán valószínűleg megerőltettem.."


Gondolatolvasók vagyunk szerinted, hogy ezt mi tudjuk?

Ha ennyire tudsz mozogni, hívjátok ki az orvost, ha ez sem opció, telefonálj be a háziorvosnak, hogy megy a hasad és csinálj amit akarsz, megvan az igazolás, anyukád meg háboroghat.

2020. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Lógni nem szép dolog 😊

De ne bántsátok a kerdezot mert innen távolról ezt nem tudhatjuk...

Egyik ismerősöm (lany ) volt így középiskolába,nála is ez a folyamatos Izomláz alig bírt ráállni stb....még Volt aki kinevette,hogy jah ez azért van mert duci...aztán eltűnt két hétre ,utólag tudtuk meg trombózist kapott.

És a merev erős izomlazszeru fájdalmát nem vették komolyan.

2020. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Szval ilyen törés és stb után is bármi más lehet.

Elmész orvoshoz és kész :)

2020. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%
"Arra nem gondoltok, hogy 8 hónapja szilánkosra tört a bokám és a térdem? 4 hónapig gpiszben, 4 hónapig sínben volt. Ezek után mivel nem éreztem semmit, tesiórán valószínűleg megerőltettem.." De csak arra gondolok hogy egy nyafogós 17 éves vadidegen FÉRFI azért hisztizik egy izomláz miatt, mert előtte csonttörése volt...
2020. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
Én értem, hogy ez olyan fájdalom, amit ő érez, nem ezt szólom le, szimplán ha ennyire pocsék állapotban van, 17 évesen nem kell Einsteinnek lenni ahhoz, hogy telefonáljon a háziorvosnak, hogy nem tud menni, ha személyesen nem tud eljutni orvoshoz, hogy megnézze. Az iskolában csak az igazolás a lényeg, meg az is, hogy ne lépd túl a határt, a többi senkit nem érdekel.
2020. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, fejezd már be, rohadt unalmas vagy az anyádról szóló kilométeres panaszáradataiddal. Egyszer megfojt a gondoskodásával, meg telefonál, aztán meg nem ugrik, ha csettintesz, hogy neked milkacsoki kell, meg a többi hülyeség. Először empatizáltam veled, de most már úgy látom, gond van veled is, nem is kicsi. Mondjuk anyád se normális, az biztos, csoda lenne, ha te ép lennél.
2020. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

Milyen tesióra az, amitől így lerobbansz? Vagy baleset ért?


Ha lumbágód lenne, akkor megértenélek, nekem konkrétan volt olyan, hogy az ágytól a WX-ig (kb. 10 méter) fél óra alatt, négykézláb és üvöltve tudtam csak elmenni.


De az nem sima izomláz volt, hanem jégen elesés miatti deréksérülés... És az tartott két napig. Sima izomlázról ezt nem tudom elképzelni...

2020. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%

Most olvasom, hogy szilánkosra volt törve a bokád. Akkor az azért más, mondjuk ezt eddig valamiért nem említetted...


Akkor viszont, ha most meg így begyulladt, az nem izomláz! Akkor lehet, hogy gáz van, és orvoshoz kellene menni, nem gondolod!?

2020. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Tényleg azt vettétek le a szövegből, hogy akkor kell boltba menni amikor én csettintek? Megkérdeztem ,hogy mikor fog boltba menni?


Ő elmondja, hogy mikor és én arra azt mondom h,ogy akkor csak szólok h,ogy ne felejtsünk el csokit venni..

Már bocs, de elég nagy gond lehet veled, ha ebből a mondatból azt érted, hogy most azonnal...

2020. márc. 11. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!