Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogybirjátok a szülőket,...

Hogybirjátok a szülőket, nagyikat facebookon? Kamaszok? És kisgyerekes anyukák?

Figyelt kérdés
Sok panasz volt már,többen raktak fel kérdést,de mindenki szinte le lett szidva.de az én anyám is ilyen sajnos.én nem vagyok már kamasz,mégis megalázónak érzem hogy anyám napi szinten kirak hülyeségeket,én havonta egy képet kb.amikor szültem másnap kiposztolta az újszülöttemet mindenki gratulált . Neki. Én két hét mulva tettem ki először egy normálisat,mert ugy terveztem. Ha anyámmal veszekettünk valamin,nyilvánosan irta ki a gondolataid,amitől mindenki azt hiszi én vagyok a nagyon rossz.nem irta semmit,pedig rosszabbakat irhatnék,de mindenki ugy ismeri ő milyen jó. Pedig sok szenvedést okozott már,ez a bosszantó.egyszer meg rólam is kirakott egy videót!! Amin rongyosan vagyok,kócosan.itthon fotózgatja a gyerekemet és hülye képeket rak ki róla,de más nagyik is látom,ezt teszik. Anyukák ti hogy bírjátok? És kamaszok? Szüleitek tesznek leégető dolgokat? Rossz hogy a barátaitokat is bejelölik és mindent látnak? Kinek vannak rossz tapasztalatai? Jó nekik hogy az ő idejükben nem volt ilyen,nem tutták lejáratni őket. nagyik miért csináljàk ezt? Unatkoznak? Esküszöm sok anyuka kevesebb képet rak a gyerekéről..
2020. márc. 28. 06:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Anyukam nem posztol hulyesegeket, mert olyan munkaja van, amiben fontos az imidzs, rengeteg ugyfele az ismerose, altalaban csak az aktualis projektekrol posztol, vagy ha szemelyeset, az is normalis dolog. De nagyanyam pl minden hulyeseget kirak, pl ahogy pozol a levagott csirkek mellett koszos atletaban meg ilyenek. (Allatokat tart, a hust otthon allitja elo maguknak.) Engem nem zavar, tesommal szoktuk neha elkuldeni egymasnak a hulyesegeit, hogy latta-e mar, megint mit rakott ki? Egyikunk sem tartja annyira fontosnak a Facebookot, hogy idegeskedjunk rajta.
2020. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az enyémek sosem csináltak ilyet. Meg én se :) Telefonon szoktunk beszélni és amíg nem volt a járvány, sokszor találkoztunk. Ha meg képet csináltak az unokákról vagy rólunk, azt csak nekünk vagy a testvéreiknek küldték át.
2020. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
jajj, már megint szidjuk együtt az öregeket? Rohadt unalmas már! Te talán tökéletes vagy?
2020. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Bocsi akkor tűrök tovább. ( probáltam sokszor beszélni vele) nem kell szidni senkit,csak érdekelt másnak is van- e ilyen gondja.
2020. márc. 28. 16:59
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
A fiatalok már nem nagyon facebookoznak, pont azért, mert birtokba vették a boomerek.
2020. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

A fiatalok rég leléptek fbról. Instagrammot, snapchatet, ilyesmit használnak. Én is csak oda töltök már fel fotót, mert meguntam a sok retardált kommentet, minden létező posztom alatt. Anyám szó szerint, mindent, amit megosztottam, belikeolta és megosztotta ő is. De teljesen mindegy mi volt az.


Ők képeket egyébként hálistennek nem mernek feltölteni semmiről, magukról se, de az összes adathalász kamu oldalon ott vannak, és idióta kommenteket irkalgatnak mindenhova. De szó szerint, swinger klubokhoz is publikusan kommenteltek, az volt eddig a legalja szerintem.


És qurvára nem azért csinálják, mert nem beszélünk velük, mi rendszeresen telefonálunk és ha átmegyünk, soha senki nem használ telefont, RAJTUK KÍVÜL, tehát csak szüleim azok akik nem bírják ki, hogy ne mutogassák az ezredik idétlen viccet, ami senkit nem érdekel. A vírusokkal összefosott gépekről és telefonokról nem is beszélve, "ami magától lett olyan".


Összességében katasztrófa, de én már próbáltam nekik elmagyarázni értelmesen, hogy miért veszélyes, de egyszerűen nem értik, képtelenek különbséget tenni hiteles és kamu oldalak között, nem értik az egész működését, nem értik, hogy lejáratják sajut magukat... Inkább nem is nézem.

2020. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Édes istenem, mint ha a sok 15-25 éves nem magát jaratna le minden létező online felületen
2020. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

" A fiatalok már nem nagyon facebookoznak, pont azért, mert birtokba vették a boomerek."


Akkor nézz be a párkapcsolatok rovatba, minden nap több faszbúkos kérdés van.

2020. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!