Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikészítenek! Nekik van...

Kikészítenek! Nekik van igazuk? Az egesz család le se sz@rja hogy epp tombol a korona vírus, és jobbra ballra mennek, ha ez nem lenne elég még velem veszekednek hogy én vagyok bolond mert "4 fal között vagyok reggeltől estig".

Figyelt kérdés
Anyukám dolgozik, apukám otthon van velünk. Az öcsém éjjel nappal telefonozik, aztán pedig ha anya végzett a munkával mennek jobbra ballra, vasarolni, rokonokhoz, fagyizni. Stb. Hiaba mondom en hogy ezzel sajat magukat sodorjak bajba, azzal jonnek hogy majd ha haza ernek alaposan kezet mosnak, es hasznalnak kezfertotlenitot. Es hogy had hasznaljak ki a szabadságot amig korlatozas van es nem karanten. Csinaljak a baromsagaikat, amen. De engem miert kel piszkalni? Olyanokat mondanak hogy neha mar en is elhiszem hogy bolond vagyok, es csak felfújom, inkabb neha elmegyek veluk a Lidlig vagy anyaert a munkába csak ezt ne keljen hallgatnom.. Most oszinten, szerinted en reagalom tul?

2020. ápr. 20. 14:05
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
75%

Ugyanezt csinálták az olaszok is, élvezték a szabadságot.

Az eredményt elég sok híroldalon el lehet olvasni. Nem reagálod túl.

2020. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nalunk 3ig nyitva van🤷🏿‍♀️
2020. ápr. 20. 14:22
 3/38 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Te reagálod túl.
2020. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
63%
kérdező nem reagálja túl inkább a család reagálja alul. ez ugyanis kijárási tilalom és nem szabadság. Elég ha egyszer kapják rajta és máris kap egy szóbeli figyelmeztetést, aztán jöhet az 50 ezres bírság a következőnél. Nálunk ezt a rendőrök szépen betartják.
2020. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%
bocsánat a mobilom mindig felülír:D kijárási korlátozás akart lenni :)
2020. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a séta még oké, de a fagyi és a rokonlátogatás nagyon is gond.

Mondjuk a fagyizókat nem értem, mért nem záratják be központilag.

2020. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
33%
Be lehet a fagyizót jelenteni. Nyitva lehet,de csak elvitelre adhatna fagyit és nem ott fogyasztásra.
2020. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
És azt ki mondta, hogy ott fagyasztották a fagyit?
2020. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
30%
nem, de ha akarja megteheti.azért írtam hogy "lehet" jelenteni. Meg aztán ez a szabály, üzletemberként tudni kell a szabályokat betartani, erre találták ki a kiszállítást a cukrászdáknak stb. még a könyvtárak is itt-ott házhoz szállítanak, nem esik le a gyűrű az ujjukról :P
2020. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
Müller Cecília teganp elmondta, hogyan lehet szabályosan fagyit árusítani. Egy ember lehet, aki kiadja, szalvétával fogva meg a tölcsért, egy másik pedig a pénzt kezeli. Tehát nyitva lehetnek a fagyizók (persze nem a beülős cukrázdák).
2020. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!