Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikészítenek! Nekik van...

Kikészítenek! Nekik van igazuk? Az egesz család le se sz@rja hogy epp tombol a korona vírus, és jobbra ballra mennek, ha ez nem lenne elég még velem veszekednek hogy én vagyok bolond mert "4 fal között vagyok reggeltől estig".

Figyelt kérdés
Anyukám dolgozik, apukám otthon van velünk. Az öcsém éjjel nappal telefonozik, aztán pedig ha anya végzett a munkával mennek jobbra ballra, vasarolni, rokonokhoz, fagyizni. Stb. Hiaba mondom en hogy ezzel sajat magukat sodorjak bajba, azzal jonnek hogy majd ha haza ernek alaposan kezet mosnak, es hasznalnak kezfertotlenitot. Es hogy had hasznaljak ki a szabadságot amig korlatozas van es nem karanten. Csinaljak a baromsagaikat, amen. De engem miert kel piszkalni? Olyanokat mondanak hogy neha mar en is elhiszem hogy bolond vagyok, es csak felfújom, inkabb neha elmegyek veluk a Lidlig vagy anyaert a munkába csak ezt ne keljen hallgatnom.. Most oszinten, szerinted en reagalom tul?

2020. ápr. 20. 14:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
24%
Üljön otthon a franc. Szerencsére nem kell már amúgy sem.
2020. máj. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Basszuskulcs, 1-es válaszát véletlenül jelentettem! Nem tudom hogy csúszott oda úgy az ujjam 😰

Kérdésre a válasz: igazad van. Remélem nem robban be a járvány most.

Az én családom be van zárkózva, gondot csak a 20 éves húgom jelent, ő hisztizik, menne mindenhova mindenkivel, de anyámék nem engedik.

2020. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
#10, a fagyitolcsert mindig is szalvetaval kellene megfogni sz eladonak, nem csak most. Kulfoldon mar tobb mint 20 eve igy szolgalnak ki. Higenikus Es elegans is.
2020. máj. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
74%

Itt Heves megyében állítólag 17 fertőzött van. Nem tudom, hogy valós adat-e, vagy sem, de nem is érdekel.

Én azt látom a közeli városban, hogy az emberek ugyanúgy élik az életüket, mint a vírus előtt.

Van egy lányom, van párom, féltem őket, de nem betegesen.

Járunk ugyanúgy bevásárolni mint eddig, kocsiba be, gyorsan tűz be a városba, összekapkodni ami kell, aztán irány haza,amúgyse szeretem húzni az időt.

Szerintem túlreagálod.

2020. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Tipikusan az az ember vagy, akit az elit imád.

A tömegember, akivel bármit meg lehet etetni, ráadásul még felhecceli önmagát is

Aki a saját félelmeit is kivetíti és elegyíti a saját elképzeléseit egy ilyen helyzetben.

2020. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlpörgöd már bocs. 2 kisgyerekem van és bizony velük mentem el többször is bevásárolni, de betartottuk a szabályokat, nem másztunk bele senki arcába és nem fogdostunk semmit, bolt után pedig kéz fertőtlenítőztünk és nem féltünk sokat sétálni a városba. Volt, hogy a szüleimmel is találkoztam. Nem hordtam maszkot, amíg nem volt kötelező, szerintem az idiotizmus csúcsa az anyagmaszkozás. Max könnyebben megbetegszel. Én minden tavasszal nagyon orrfolyós vagyok, koszos kézzel a maszk alá nyúlni kifújni... Nem egyszer lett olyan a maszkom is. Undorító bacitelep.
2020. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Túlreagálja a kérdező!

Megint sikerült valami ellen egy jót küzdeni - igaz, senki sem tud róla semmit hogy mi ellen és hogy hogy is kéne, senki sem látta (még maga, a "mindentudó" Viktor /magyar hangja Cecilia/ - de nyertünk!

Már tisztán látszik, hogy Soros és Brüsszel után a korona is meghajlott előttünk, és ez azért is jó, mert oda a migrik sem akarnak menni, ahol még a vírus sem érzi jól magát...

2020. máj. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Veletlen emeltem ki a kerdest. Ido kozben rájöttem hogy igazuk van. Azota en is megyek veluk jobbra balra:)
2020. máj. 20. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!